Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha az antidepresszánstól nem...

Ha az antidepresszánstól nem tudok elélvezni mi a teendő?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és sajnos az antidepresszánst emelni volt fontos mert kevés volt a közepes dózis de ettől meg az a bajom hogy Olyankor áll fel a nemi szervem amikor nem akarom és alig bírom lecsökkenteni.


Ha meg el akarok élvezni egy órán keresztül erőlködhetek de alig megy. Régen pár perc alatt elélveztem most meg nem megy. Olyan hogy áll de nem tud elélvezni. Néha meg sok sok idő mire felállítom.


Ilyenkor mi a teendő? Válasthatok hogy vagy depressziós maradok vagy szexelek? :((



2018. jan. 19. 12:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
19%

A szex nem eleg jo gyogyszer depresszio ellen? Na majd ha idosebb leszel rajossz...

Nem is fogod erteni mi a fene bajod volt most, mikor meg fiatal voltal, jokepu, es nem volt semmi komoly bajod az eletben.

2018. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%
Volt már olyan ember aki kijött a depijéből miután begyógyszerezte magát?
2018. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
1-es! Nem a kérdésre válaszoltál. Amúgy meg nem vagyok jóképű sőt csúnyának tartom magam
2018. jan. 19. 12:55
 4/27 A kérdező kommentje:
2-es! Én nem tudok dolgozni anélkül hogy gyógyszert szednék mert egész nap csak fekszek és a halálomon gondolkodok. Amióta szedem a gyógyszert legalább van bennem energia és tudok beszélgetni emberekkel anélkül hogy vörös lenne a fejem és remegne kezem lábam a szorongástól
2018. jan. 19. 12:56
 5/27 anonim ***** válasza:
24%
De ez azt jelenti, hogy örökre kell szedni a gyógyszert különben egész nap csak otthon feküdnél, és gyógyszer nélkül még dolgozni sem mennél be? Nem rossz ez a májnak? Meg úgy eleve..
2018. jan. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Hiába tartod magadat csúnyának, annak semmi köze a valósághoz. Próbáld a gyógyszer adagodat szép lassan (!!) csökkenteni addig a pontig amíg a dolgok optimumba jutnak (kecske-káposzta).
2018. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

5-ös! Volt fél évig hogy nem szedtem mert akkori orvosom szerint meggyógyultam de aztán két hónap múlva megint depressziós lettem és nem tudtam elmenni dolgozni. A munkahelyre telefonáltam minden reggel hogy nem birok menni ki is rúghatnak de én csak aludni szeretnék. Főnököm könyörgött hogy menjek el orvoshoz kezdjen velem valamit mert félti az életem. Folyton a temetésemet terveztem meg hogy milyen virágok legyenek a koporsómon, ugyan hányan jönnének el meg mindenkinek jobb lenne ha meghalnék. Étvágyam se volt fogytam 15 kilót pár hónap alatt mert nem akartam mások elől megenni az ételt mert még azt se érdemlem meg.


Aztán kollégám elvitt orvoshoz mert egedül nem mertem volna elmenni és ő azonnal adott antidepresszánst és mondta ha tovább várok pár hónapot kórházban kötök ki. Eleinte nem használt annyira a 30 mg amit kaptam naponta ezért felemelte 60 mg-re már egy éve csak hát a szex nem jó. Volt hogy egy éjszakára összejöttem egy szép lánnyal kerek fenekű, formás csípője volt és vadítóan szexi de nem tudtam elélvezni pedig nagyon akartam volna.

2018. jan. 19. 13:15
 8/27 A kérdező kommentje:

6-os! Én nem vagyok orvos hogy magamnak állítgassam SŐT! A kezelőorvosomban maximálisan megbízok, együttműködök vele így a szaktudására hagyatkozok.


Ha az az ára hogy normális életem legyen akkor szedem a gyógyszert és az se baj ha nem tudok soha többé szexelni!!!

2018. jan. 19. 13:17
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező!

Eszedbe ne jusson letenni a gyógyszered. Mindig lesz olyan ostoba, aki le akar beszélni róla. Nem tudja, mit ír.

2018. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Na, végre válasz a kérdésre:


Valószínűleg ssri. típusú gyógyszert szedsz, ezeknek ez valakinél kedvező, a te esetedben kedvezőtlen mellékhatása.

Megoldások lehetnek a következők:

Rendszeres orgazmusképesség gyakorlás főleg egyedül;

Jó hatásfokról számolnak be a Ginkgo biloba gyógynövény több hónapos alkalmazásáról;

A gyógyszer dózisának csökkentése, vagy a gyógyszer a következő antidepresszánsokra történő cseréje:

Wellbutrin (Bupropion), Remeron (Mirtazaphine), Brintellix.

Sajnos a dózis csökkentés és gyógyszer csere esetén is felmerülhet a tünetek visszatérése, esetleg súlyosbodása.

2018. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!