Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha az antidepresszánstól nem...

Ha az antidepresszánstól nem tudok elélvezni mi a teendő?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és sajnos az antidepresszánst emelni volt fontos mert kevés volt a közepes dózis de ettől meg az a bajom hogy Olyankor áll fel a nemi szervem amikor nem akarom és alig bírom lecsökkenteni.


Ha meg el akarok élvezni egy órán keresztül erőlködhetek de alig megy. Régen pár perc alatt elélveztem most meg nem megy. Olyan hogy áll de nem tud elélvezni. Néha meg sok sok idő mire felállítom.


Ilyenkor mi a teendő? Válasthatok hogy vagy depressziós maradok vagy szexelek? :((



2018. jan. 19. 12:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Aki, lehurrogja a kèrdezőt, mèg sosem volt depressziója. Jelzem, rosszabb mindennèl, pedig már pár dologban volt rèszem. Antidepi nèlkül nekem sem megy. Ami a szexet illeti, oda tud vágni rendesen. Nálam változó. N
2018. jan. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
51%
Én, ha az antidepresszánstól nem tudnék elélvezni, megpróbálnám nővel. :-))
2018. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Remek itt van még egy aki valószinüleg sosem volt depressziós..
2018. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
71%
Vagy volt, de nem pszichológushoz ment, hanem ki a lakásból, mozogni! Elhagyta az étolajokat, és visszatért a zsírokhoz.
2018. jan. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Egyetertek az utolsoval

En is voltam depresszios es az antidepresszanstol csak tompa lettem, de jobban nem.

Nekem is a sport segitett, a termeszet, es muveszeti tevekenyseg.

2018. jan. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Akkor az nem depresszió volt
2018. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Épp ellenkezőleg. Az antidepitől nem tompa lesz az ember, hanem pörögni fog az agya. Alvásból is kevesebb elég, és kicsit olyan mintha speedezne az ember.
2018. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!