Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyors segítségre van szükségei...

Gyors segítségre van szükségeim! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Közel 3 éve pánikbeteg vagyok és mostanra nagyon erős több órás pánikrohamokkal küzdök nap mint nap.Ha egyedül vagyok elkerülhetetlen a rosszullét.Jelenleg is ez van nem tudok találkozni 1 ismerősömmel se aki ilyenkor meg tud nyugtatni.Se ma nem tudok se tegnap nem tudtam és holnap se fogok tudni találkozni azokkal akik képesek változtatni ezen az állapoton.Nagyon rosszul vagyok nem kapok levegőt menekülési kényszerem van.Félek a magánytól a haláltól és a veszteségtől.Nem tud lekötni egyszerűen semmi engem az egyedüllét tönkretesz.Mit tegyek hogy ne legyek ennyire rosszul ma és holnap is? Mert ezt már nem tudom elviselni...

2018. jan. 20. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb ha megéled.


Velem is fordult elő hasonló, én kirajzoltam magamból, olvasgattam a netem hasonló témákban, volt mikor verset irtam a szenvedéseimről.


Fogadd el, éld meg és add ki magadból. Firkákkal, színekkel amik az érzéseidet szimbolizálják. Vagy szavakkal, versben.


Mutasd meg a világnak a fájdalmadat, nézegess a neten fotókat a témában.


Nekem így sikerült előnyömre fordítani ezt a helyzetet.


Keress neked tetsző inspiráló zenéket és alkoss valamit, az ennyire erős érzésekből nagyon szuper dolgok jönnek létre.

Alig van aki nagy boldogságában tudna alkotni xd Ragadd meg és éld át, én ezt javaslom :D

Fordulj kicsit a világ ellen, ez engem megnyugtat, jobban leszek tőle, aztán el is múlik.

21/L

2018. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha főleg az egyedülléttől jön a roham, akkor menj emberek közé. Lehet nézelődni a boltokban, és időnként pár szót váltani akár az eladókkal, akár másokkal. Mivel a roham oka az adrenalinfröccs a vérben, ezt ki lehet mozogni, le lehet vezetni. Bicajozz, fuss, de az is jó ha sétálsz, vagy zenére ugrálsz. nekem az jött be a legjobban, hogy a nagyját kimozogtam, utána relaxáltam, hogy megnyugodjak. Fáraszd magad, aztán pihenj. Jó a figyelemelterelés is, nézz vígjátékokat.
2018. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!