Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megutáltam az evést, hogy...

Megutáltam az evést, hogy szokjak vissza rá?

Figyelt kérdés

Egy nagyon stresszes időszakban minden reggel öklendeztem ébredés után, és reggeli közben is.

Ez odáig fajult, hogy most már nem tudok reggelizni, kipróbáltam már minden lehetőséget, hogy mit egyek, de egyszerűen semmi nem megy le a torkomon, és ha nem eszem, akkor egész délelőtt rosszul vagyok.

Hogyan lehet ezt elmulasztani?

Már utálom a reggeleket, mert mindig kezdődik előlről az egész és teljesen kivagyok miatta.



2018. jan. 21. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáltál valami olyan ételt enni, ami pl. nem kenyér, szalámi, ilyesmi? Műzli, gabonapehely, esetleg 1-2 db. sima műzli szelet. Csak reggelikor vagy rosszul? Én sokáig nem is reggeliztem mert mindig kellemetlen volt utána a gyomrom, csak bevágtam 2 szelet apróságot vagy jó reggelt kekszet, és teljesen jól voltam délig. Déltől már ettem rendesen.
2018. jan. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tttssj válasza:
Először is orvos, másododjára pedig, ha enyire roszulvagy, mármint nagyon éhes ideiglenesen amig nem mégy orvoshoz cigaretáz mellé kávé márha az lemegy.
2018. jan. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is voltam így. Nekem a vitamin evés sokat segített (komplex vitamint szedtem). Elég jó étvágyhozó. Nem akarok okoskodni meg hasonlók, de probáld a stresszt kezelni vagy a stressz helyzeteket idővel meghálálja a szervezeted :)
2018. jan. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kekszeket is próbáltam már, de azok sem akartak lemenni.

Nem dohányzom, és pont amiatt, hogy reggel nem érzem jól magam, és nem tudok enni, leszoktam a kávézásról is, mert éhgyomorra kikészítene.

Igyekszem valami megoldást találni a stressz kezelésére,de ez eddig még csak sikertelen próbálkozásnak tűnik.:'D

2018. jan. 21. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Mióta tart ez az állapot?

Egy nagy stresszhatás után én is így voltam hónapokig, sok idő kellett hogy elmúljon..

Szerintem csak attól múlna el ez, ha megszűnne a stressz

2018. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kb. 3 hónapja tart már.

És mennyi idő alatt sikerült visszaállnia?

2018. jan. 25. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!