Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért rosszabb a depresszió...

Miért rosszabb a depresszió reggel, mint este?

Figyelt kérdés
Reggel tiszta kóma vagyok, zombi üzemmód, alig bírok mozogni. Napközben enyhül, de nem az igazi. Este elég jól vagyok, éjfél körül meg már vidáman pörgök. Reggel meg kezdődik elölről pedig alszok eleget. Más is van így?

2018. jan. 8. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Bár én nem vagyok depressziós de szintúgy ilyen a hangulatom. Reggel kóma vagyok estére meg jó vagyok. Én arra tudok gondolni hogy napközben megjön az energiám a nagy nyüzsgésbe és ezt haza viszem magammal.
2018. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az átlaggal úgy van mint veled, de én kivétel vagyok.Eetétől délelőttig zombi és suli időben a legjobb formámban.
2018. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ahogy elindul a nap, és jönnek a feladatok, az ember felveszi a ritmust, elterelik a teendők a gondolatait a problémákról. Délután, este pedig már a munkával járó stressznek is vége.
2018. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgy vagy, mint a Kati:)
2018. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Mikor szoktál kelni? Mert ha éjfélkor is fent vagy, akkor lehet nem alszol eleget.


Én este 6 után kezdek zombi lenni, de van, hogy tovább is tanulnom kell, szóval este teljesen ki vagyok ütve. Reggel felkelés után még rossz egy kicsit, de amit kimegyek a friss levegőre, felébredek. Persze órán, a meleg teremben, a nap vége felé már megint el tudnék aludni. :D

2018. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*amint
2018. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Csak annyi a hiba, hogy ez nem depresszió.
2018. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok.
2018. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sephoris válasza:
72%
Depresszió fordítva működik. Ugyanilyen vagyok, engem nyomaszt a tudat, hogy reggel van, új nap, az emberek mennek a munkába- kényszer. Ha gyógyszert is szedsz reggel még bőven tart a hatása. Én ha éjszakás voltam, reggel mentem haza, az boldogított hogy akkor fekszek le, mikor más dolgozni megy :)
2018. jan. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a depresszió segít tisztábban látni a valóságot, növeli az elemzőerőt. Reggelre kitisztul az agyadból a sok hülyeség, amitől még annál is tisztábban látsz. És látod, hogy "-And what is more? -Nothing." Mert az életben már semmi más több nincs. Csak a saját akaratunk, az anyag, az erő, és ha az erő elfogy, akkor már ott a vége és nincs tovább. Annyi van, hogy "Az ember lassan megérti a világot, és aztán meghal...".
2018. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!