Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A rivotril hoszu tavu szedeset...

Nagyon beteg kérdése:

A rivotril hoszu tavu szedesetol van olyan ember aki nagyon beteg? Lett kerem irjanak!

Figyelt kérdés
En sajnos 26 eve szedem mert az orvos felirta 3szor volt panik rohamom egyszer abba akartam hagyni de nagyon roszullettem es igy nem mertem aztan szedese kozben a gyomrombol ki indulo a balkarom ba es az alkapcsomba jott olyan erzes mintha az izmaimat kiakarnak szakitani ez 2-3 percig tartott ugyereztem hogy rogton belehalok a fajdalomba aztan teljessen leizzadtam es elmult ez volt hogy naponta tobbszor is meg ismetlodott az orvos erre antidepresszanst irt fel egy csomot ki probaltam de nem nagyon hasznaltak aztan 23 evvel kesobb egy nagyon eros testi remeges jott ram ami nem mult el honapokig korhazba kerultem antiszihotikumot kaptam es emeltek a ri votrilt napi 3* 0,5mgra egy ideig elvoltam aztan allandoan fajt a gyomrom hanyinerem volt de borzalmas ezutan ugy ereztem hogy nem tudok menni most nagyon eros megmagyarazhatatlan rosz erzes van az egesz testemben a labaim remegnek alattam es olyan erzes mintha hullamzana atalaj igy jarni is alig tudok borzalmas napokat elek a gyogyszereket elhagytam csak a rivotrilbol van meg 0,25 mg ez mar tobb honapja tart de nem javulok ha valakinek vannak ilyen tunetei irjon!!!
2018. jan. 31. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem öngyilkossági gondolataim lettek, mikor elvonták.
2018. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sztem ezzel bárki így lenne aki csak akár 3 év folyamatos szedés után abba hagyná ...


nagyon durván addiktív a hatóanyag, mondhatni brutális, nincs visszaút sajnos. az egy életre szóló gyógyszer, ha nem csak 3-4 hetes kúráról van szó.

2018. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!