Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok az étkezési...

Mit gondoltok az étkezési zavarral küzdő emberekről?

Figyelt kérdés

2018. febr. 1. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy betegek. De látom, te is a mentális egészség témakörébe írtad. A lelki okaival kéne foglalkozni, azt kéne megtalálni, hogy mi váltotta ki, mi vezetett idáig.
2018. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
semmi rosszat, ez is csak egy betegseg a tobb szazbol. van ilyen, ezt is le lehet gyozni, ill el lehet bukni benne. az okot kell megkeresni es egy jo szakember segitsegevel meggyogyulni .
2018. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
67%

Én együtt érzek velük. Amikor nagyon depressziós voltam akkor majdnem belecsúsztam én is az anorexiába. Egyáltalán nem volt étvágyam és nem ettem. Meg egy kicsit fogyni is akartam az amúgy tök normális súlyomból. Szerencsére nállam nem volt olyan drasztikus fogyás de azért meglátszódott rajtam, hogy nem vagyok jól.


Szerintem aki tényleg anorexiás az kontrollt akar gyakorolni a saját élete felett de csak a teste felett tud mert sokszor nincs kontrollja ráhatása az eseményekre. Pl túlzottan uralkodó szülők, elnyomó párkapcsolat vagy valami ilyesmi áll a dolgok hátterében.

Rossz önértékelésből, helytelen önképből fakad. Sokszor pedig egy segélykiáltás figyelem igénylés tudat alatt a környezet felé. Legalábbis szerintem

2018. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Szívesen lennék együtt egy ilyen lánnyal.
2018. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Vicces, hogy aki kényszeresen egészségesen táplálkozik, arra kitalálnak ilyet, hogy orthorexia nervosa. Miért nem találnak ki betegséget a fehérkenyeret ócsított margarinnal és szemétpárizsival, proli tasakoskaját, albán szemét pékárut, kólát, csokit, kukit, pukit, pufit, puffancsokat, ócsó sört, krokodilformájú sajtos flikflakkot, fléket, pelyheket, egyebeket zabáló, embertársainkra?
2018. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Utolso, te nem vagy normalis, de nem anorexia a te bajod, hanem vmi mentalis betegseg.
2018. febr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
#6 Fejtsd ki kérlek
2018. márc. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!