Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichés bajom lehet? Szerinte...

Pszichés bajom lehet? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Mindig kövérnek látom magam és folyton diétázom.Az arcom is csúnyának érzem.Elvileg mások azt mondják,hogy szép és vékony vagyok.Az elmúlt kb 8 évem nagyon nehéz volt,ami tudom,hogy még többet rontott az önértékelésemen.Barátaim sincsenek,egyszerűen úgy érzem úgysem fogadnának el.Még online is mikor elkezdek barátkozni,valahogy 1-2 levél után senki sem válaszol,pedig igyekszem kedves és nyitott lenni..Tuti velem van a baj,de nem tudok rájönni,hogyan tudnék jobban megfelelni,hogy legalább valaki beszélgessaen velem,avagy megkérdezze hogy vagyok.nem tudom hogyan tudnâm elfogadni magam kívül/belül.

Ha valaki válaszol nagyon köszönöm.



2018. febr. 4. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az önértékeléseddel van a probléma. El kell fogadnod, hogy te úgy vagy jó, ahogy vagy, és hogy nem felelhetsz meg mindenkinek. Kezdj el csinálni valami olyat, amiben jó vagy, mert az dob az önbizalmadon. Barátok jönnek és mennek. Biztosan te is megtalálod majd az igaziakat, de először mindenképp fogadd el saját magad. Ha továbbra is ilyen problémákkal küszködsz, keress fel egy pszichológust. Ő sokat segíthet.
2018. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehát semmiben sem vagyok igazán jó...Pszichológushoz is jártam de nem segített semmit.Kifelé amúgy soha sem mutatom ezt.Aki lát mindig megjátszom a "jókedvet".A gyerekeim sem éreznek ebből semmit.de így minden nap egy erőfeszítés és kezd felőrölni.
2018. febr. 4. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenki jó valamiben, így te is, ne légy kishitű!!! Lehet olyan hozott össze az élet akivel nem kellet volna! Én is írogattam, de kis időre mindig megszakad, látod bennem is van hiba és mindenkiben. Valamivel foglald el magad, tegyél azt amit szeretsz csinálni, próbálj kicsit pozitív lenni én is így teszek és tudom nehéz!
2018. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 igyekezni fogok.minden erőmmel azon leszek!
2018. febr. 6. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!