Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel mit lehet kezdwni?

Ezzel mit lehet kezdwni?

Figyelt kérdés
Magantanulo vagyok es viszza akarnak vinni az iskolaba de egyszeruen nem tudok bemenni,mert felwk a megalaztatastol,a cikizestol es hogy nem lesz senkim.
2018. febr. 4. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogynem lesz! Lesz barátod, mindenhol vannak rendes tanulók is. Miért aláznának meg?
2018. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert eddig mar voltam egy ket iskolaba es sose baratkozott velem senki meg ki cikiztek meg minden..
2018. febr. 4. 21:40
 3/3 anonim válasza:
Na figyelj én azt mondom el kell őket kapni és egy jókora parasztlengőt lecsapni nekik. Nem verekedni csak puff érted. Nálam is volt csomó meg csomó ilyen szituáció. Bár nálam egy kicsit köményebb a helyzet mert érettségi után beültem kilencedikbe szakámra most vagyok 20 mindenki 16-17....huuuu de jóóó hatalom XD
2018. febr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!