Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátrián mi folyik?

Pszichiátrián mi folyik?

Figyelt kérdés
Segítség! Iszonyatosan félek, kaptam beutalót a pszichiátriára és nem tudom, hogy mire számítsak :(

2018. febr. 5. 11:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, semmi extra nem folyik ott. Majdnem olyan, mint egy kollégium, vagy napközi. Reggeli, gyógyszerosztás, napközben beszélgetős, és egyéb terápiák, lehet sakkozni, olvasni, rejtvényt fejteni, többiekkel beszélgetni, ebéd, vacsi, időnként beszél veled a kezelőorvosod. Ha zárt osztályra tesznek, ott ugyanez, csak nem lehet kimenni a büfébe, vagy sétálni.
2018. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Jézusom nem akarom ezt x,( nagyon félek 😢

Köszönöm szépen a gyors válaszodat!

2018. febr. 5. 11:34
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, a gyermekosztályokkal nincs gond.

felnőttosztályokon attól függ mivel mész be, szocfóbiát/szorongást/pánikbetegséget egyáltalán nem tudnak kezelni, szarabbul jössz ki mint ahogy bemész, meg a személyzet némely tagja is szeret visszaélni a hatalmával

2018. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
23/N vagyok, de gondolom előbb egy pszichiáterrel beszélek, nem? Vagy kényszerítenek, hogy nekem bent kell maradnom? Nem élnem túl.
2018. febr. 5. 12:35
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
milyen betegséggel utaltak be?
2018. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nem kényszeríthetnek, nyilván nem kényszergyógykezelésre mész
2018. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Idézem: "szorong, feszült, gyengének érzi magát. Ha itthon van jobb, de ha kimegy a lakásból rosszul van. Munkajat sem tudja ellatni."

Most jelenleg xanaxot szedek a 0,25-öst egyszer egy nap, mert kiüt teljesen. Munkában kezdődött a szorongás, és már olyan szinten vagyok, hogy a kajálás se megy. 174/50kg vagyok... Annyira félek ettől a pszichiátriás dologtól, nem szeretnék idegenek között lenni napokig, párom nagyon hiányozna. Lehetséges, hogy egy gyerekkori trauma miatt lehet ez? Miért csak most jött elő? :(

2018. febr. 5. 12:50
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
szorongás, akkor viszont nehogy befeküdj. kérd meg a dokit h más gyógyszerbeállítást próbáljatok ki.
2018. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, valami olyan kéne, amivel itthon ki tudom magamat kúrálni. Megőrülnék ott bent.
2018. febr. 5. 12:58
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
ha ezt a gyógyszeradagot felezed akkor milyen a helyzet?(amúgy a xanax/frontin olyan h hozzászoksz, gondolom azért üt ki mert csak most kezdted)
2018. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!