Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet, hogy ennyire...

Hogy lehet, hogy ennyire elterjedt a megfelelési kényszer, az önmegjátszás?

Figyelt kérdés

Csak az lehet boldog,aki nem törődik a negatív megjegyzésekkel,és nem izgul azon,hogy más mit gondol róla. Sokan mondják,vagy legalábbis céloznak rá,hogy ezért én vagyok a szemétláda,hogy nem próbálok másnak megfelelni.

Ha szar vagyok,mert nincs bennem megfelelési kényszer,meg gerinctelenség,aláírom.



2018. febr. 7. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

Hehe.

Jelen pillanatban is azt játszod meg, hogy te nem játszod meg magad.

Az önismeretnek egy igen alacsony fokán állsz...

2018. febr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Pont az olyanok miatt,mint az első barom.
2018. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd, Kérdező, ez részben a korszellem, részben a politika műve. A korszellem díjazza az erőszakot (gy.k. az erősebb kutya bszik), és azt neveli bele az emberekbe, hogy tiporj el mindenkit aki nálad gyengébb, mert akkor te leszel az erős. A pontagyú idióták meg el is hiszik, hogy az agresszivitástól meg az erőszaktól lesznek valakik.

Másrészt itt a politika. A politika elsődleges célja, hogy megossza az embereket. És hogy a legkönnyebb? Ugrassz össze mindenkit aki más - a magyart a kínaival, az amerikait az orosszal, a buszvezetőt a taxissal, a napot a holddal, a kéket a zölddel, és húzzál hasznot a háborúskodásukból - és tessék, most pontosan ez történik. Aki pedig föl merészeli hozni, azt egyből leugatják hogy fújkonteó, büdöskonteó, nemszabad.

Néha komolyan úgy érzem, az emberiség vastagon megérett a pusztulásra, egy ilyen skizofrén társadalom, ahol csak másságtudat van, nem fog fennmaradni töredék ideig se, mint a dinoszauruszok. Azok legalább csak akkor öltek, ha megéheztek.

2018. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!