Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van akinek egyik antidepressza...

Van akinek egyik antidepresszans sem hatott?

Figyelt kérdés

2018. febr. 13. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, én. A következőket szedtem kísérleti patkány koromban: Paroxat, Rexetin, Cymbalta, Mirtazapin, és még vagy 2-3, aminek most nem emlékszem a nevére. Mivel jobb ötletem nem volt, elkezdtem bicajozni. Mire letekertem 10.000 (tízezer) km-t, addigra elmúlt a depresszióm.
2018. febr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen van. Szeriintem annak az embernek nem gyógyszerekre van szüksége... Hanem teljes életmód váltásra, környezet változásra és még sorolhatnám.

A Mirtazapintól merevedési zavarom lett, szédelegtem tőle egész nap mint aki be van drogozva. Az Ssri.-től meg vagy nem éreztem semmit, vagy teljesen elnyomták a libidómat. Egy szóval egyiktől sem voltam boldogabb, vagy motiváltabb, nem láttam szebbnek az életet, nem voltam magabiztosabb. Semmi értelme nem volt. Nyilván azért, mert ezek a gyógyszerek nem is erre valók, hanem inkább életmentők én azt ondanám. Az öngyilkosságtól megment, de szuperebb ember nem leszel tőle.

2018. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ. A depresszióra kevésbé hatékonyak, mert az egy kevésbé "egzakt" betegség. A szorongásnál viszont 2-3 kör után mindenkinél van olyan, ami jó. És megfordítva is igaz a dolog, a szorongás nem fog elmúlni a biciklizéstől, a depresszió jelentősen csökkenhet tartósan is.
2018. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%
Az antidepresszáns szar. Méreg az összes. Depresszió ellen szex kell,gátlások nélkül!
2018. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!