Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szerezzék barátokat úgy...

Hogy szerezzék barátokat úgy hogy elég visszahúzódó vagyok? Sajnos így elég kevés barátom van sőt alig, valamit lehetne csinálni? 15/L

Figyelt kérdés
Mostanság egyre magányosabban érzem magam . Hazaérek a suliból és onnantól csak telozok. Próbáltam edzésre járni hátha ott találok barátokat de nem mertem nagyon megszólítani senkit,ha sikerült általában odajött valaki és nehezebb lett. Úgyhogy abbahagytam a próbálkozásokat de így olyan ‘kellemetlen’ . Sajnos önbizalmam sincs mivel vannak pattanásaim amik elvileg a stressztől vannak szóval..

2018. febr. 13. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi az ami nagyon, rendkívül érdekel?

Járj olyan helyre, ahol hasonló érdeklődésűek vannak.

2018. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a te korodban, mára már beletörődtem és szeretek egyedül lenni, nem hiányzik senki. Ettől függetlenül mondjuk nem ajánlom, hogy te is beletörődj a rosszba, viszont ha nem teszel ellene semmit, akkor muszáj lesz. Ha barátokat akarsz szerezni, akkor egyszerűen csak nyitottnak kell lenni, kell találni egy hobbit, emberek közé kell járni. Ennyi. Nem tudsz többet tenni. Esetleg ismerkedj innen, biztos jön majd egy normális komment, próbáld meg, hogy ráírsz esetleg. Semmivel nem rosszabb ám az internetes ismerkedés, mint a személyes. Emberek nem gondolnak arra, hogy élőben is oda lehet menni egy pszihopatához, akin nem látszik, hogy az. A lényeg, hogy próbálkozz neten, de én neked a mozgást ajánlom, valami sportot keress, vagy egy hobbit. Sok sikert és kívánom, hogy ne járj úgy, mint én! Minden jót! ;)
2018. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos annyira nem érdekel mostanság semmi.
2018. febr. 13. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valamit. Hátha megtetszik. Küzdősportok? Vívás? Biciklizés? Futás? Úszás? Tenisz? Röplabda?
2018. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sűrített, most hogy hogy nem ajánlod neki a sűrített levegőt mint anno?
2018. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

suliban még mindig könnyebb barátokat szerezni, később csak nehezebb lesz.

én a te korodban kezdtem el a többiekkel eljárni inni. nem pozitív példa, de hogyha valakivel azért berúgsz egyszer-kétszer akkor már van egy kapocs. másrészt az alkohol egy bizonyos szintig oldja is a gátlásokat.

ha hallod hogy valaki megy inni a városba, akkor csak kérdezz rá hogy te is mehetsz-e, ha nem valami személyes dolog(pl szülinapozás) akkor úgy se valószínű hogy nemet mondanának.

amúgy igazi barátokat tényleg nehéz szerezni, mert ez olyan hogy az edzőterembe pl én eljárok szaunázni, ahol szoktam beszélgetni emberekkel, viszont őket max ismerőseknek tekintem, mert máshol nem hiszem hogy beszélnék velük.

amúgy az is jó megoldás, hogyha olyan barátot találsz aki inkább extrovertáltabb és általa könnyebben ismersz meg embereket

2018. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!