Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egyre többször gondolok...

Ha egyre többször gondolok arra, hogy öngyilkos leszek akkor előbb-utóbb tényleg be fog következni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok fiú, és mostanában tényleg csak rossz történik velem, amit nehezen viselek mert egy nagyon gyenge és érzékeny ember vagyok. Az egyetemen is megbuktam már az egyik B vizsgán is, hiába tanultam rá három hetet folyamatosan mégse ment pedig ez még csak a második év első féléve volt. Úgy érzem nem vagyok hozzá elég okos, de mást nem is tehetnék itthon a faluban. Nincs semmilyen munkalehetőség, gazdagok sem vagyunk, gyárakba nem fogok elmenni. Külföldre egyedül csak így megint nem mehetek el, mihez kezdenék ott magamba az ismeretlenbe? Egyébként sem engednének el itthonról. Szerelmi életem megint csak romokban. Barátnőm nem is volt eddig, ami szintén aggaszt nagyon, de már a második lány is kidobott azok után, hogy szerintem minden a lehető legjobban alakult, többre nem lettem volna képes. Ez most szintén nagyon megviselt. Semmiben sem vagyok jó, egyszerűen nincs így kedvem élni, hogy egy semmirekellő vagyok, és amilyen jól kezdődött, és jó volt az életem, ami idáig tartott most annyira rossz felé halad. Éjszakákon át sírok mikor belegondolok a dolgokba.

Eddig meg sem fordult a fejembe ilyesmi, és nem is értettem azokat az embereket akik eldobják maguktól az életüket, de most már megértem. Most elég gyáva vagyok megtenni, de az ilyen nehéz pillanatokban egyre többször kacérkodom a gondolattal. Vajon ha már ennyi így kikészít akkor ami ezek után fog jönni még jobban ki fog? Vagyis egy rossz pillanatban majd megölöm magam?



2018. febr. 20. 15:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szükséges tapasztalat, amin keresztul mesz.

Barmennyire is el vagy kenodve, nem lesz ongyilkossag, mert legbelul ott van a tulelesi oszton.

Okoskodhatnek, de minek?

Egy biztos, az ember az erzelmei el tudjak vinni, el tudjak vonni a figyelmet.

Tudom milyen erzes, mert en is keresztul mentem ezen..

2018. febr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!