Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kevert szorongásos és depressz...

Kevert szorongásos és depressziós zavar?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Több mint 5 éve vagyok fasírtul.A depressziós nyavaja már elmúlt valamennyire (néha visszajön) na de ez lényegtelen a főbb problémám a szorongásos valami lenne.Amióta "megkattantam" azóta utálok emberek között lenni a suliba rosszul teljesítek stb.Hogyha emberek között vagyok rosszul leszek (ver a szívem,szédülök,hányinger.Sajnos itthon is rám jön).Jártam pszichológushoz 4 évig sajnos semmit sem használt,voltam pszichiátrnél ő Frontint és valami kedély javítót írt fel (egyedül a nyugtatót szedtem 2 hónapig utána abbahagytam).


Hogyha visszamegyek a pszichiáterhez abból lenne valami problémám,ezalatt azt értem,hogy most akarom lerakni a jogsit és a későbbiekben rendőr akarok lenni.Remélem értitek mit akarok kihozni ebből.

(Lehet,hogy érthetetlenül fogalmaztam és vannak helyesírási hibáim,de szerintem érthető mit akartam kihozni ebből az irományból)


2015. ápr. 18. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menjél vissza a dokihoz. Majdnem minden ember szorong. Kapsz gyógyszert, és rendbe jössz. Ha beszeded. Ha nem szeded, maradsz a régiben. Én értem miért kérdezed. De magjegyezném, hogy a BM és a HM kórházaknak is van pszichiátriájuk. Vagyis nem istentől elrugaszkodott dolog ez.
2015. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Esetleg aki volt hasonló helyzetben és sikerült meggyógyulnia az leírhatná mi/mik segítettek.
2015. ápr. 18. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem láttam a válaszod.. Nekem magamnak is ezt állapították meg, mégpedig éppen az egyik kórházban, amit említettem. A munkahelyen tudomásul vette, semmi gondom nem lett belőle. Igaz, hogy nem is voltam pilóta.... A gyógyulást meg a legalján kell elkezdeni. A háziorvosnál. Kérdezzél ha akarsz, akár magánban is. Szívesen válaszolok.
2015. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!