Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió, személyiségzavar,...

Depresszió, személyiségzavar, testi fájdalmak. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Depresszióval szenvedek már évek óta és erre antidepresszív kezelést kapok. Aztán személyiség zavarom is van orvosok szerint de én nem értek ezzel együtt. Állandóan fájnak az izületeim, csontjaim és a hátam. Sőt olyan is volt már hogy becsípődött az ideg és nem tudtam felkelnni az ágyból két napig! Nem tudok felegyenesedni már minden lépésnél beleszúr a fájdalom a hátamba. Dolgozni így kínzás elküldeni valait de doktorok szerint munkaképes vagyok nem leszázalékolható és tettetésre, színlelésre hajlamos infantilis személyiség!!! :(


Na most ilyenkor mi a teendő? A mai magyar egészségügy nem képes meggyógyítani azt már észrevettem de akkor hogyan lehetnék jobban? Munkahelyen dolgoztatnak mint egy barmot amikor fizikálisan már nem bírom, múltkor el is ájultam és a földre rogytam. A felesége, egy liba semmiben sem támogat, két gyerekem pedig jóformán csak magukkal vannak elfoglalva nem segítenek semmiben se a szerelésbe, se egyéb háztáji munkákban!


Magamra számíthatok csak de mi a megoldás? Mi a kiút?



2018. márc. 3. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem adnak gyógyszert a fájdalmaidra? Hány orvosnál voltál? Csináltak röntgent?

Másik munkahelyet kell keresni, ahol nincs ilyen fizikai igénybevétel.

A szerelésbe, háztáji munkába gondolj bele, hogy azok mennyire szükségesek vagy csak te akarod mindenáron elvégezni. Ha nem olyan fontosak, akkor ne végezd el, nem kell mártírkodni. Ha fontos, méghozzá az egész család számára, akkor a gyerekeidet atyai hatalmi szóval be kell vonni. A feleségedtől mondanám, hogy válj el, hiszen nem szeretitek egymást, csak a lakásmegosztás kétségessé teszi, hogy ez-e az ideális megoldás.

2018. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljes szervi kivizsgálás. Aztán keresni egy jó (!!!!) orvost, aki a depresszióra van szakosodva. Ne az SZTK-ban keresd! Ha szükséges gyógyszerváltás. Feleségtől elválás. Életmódváltás. Gyógyszerek mellett minden hasznos alternatív terápiát bevetni. (Nem az ezo tv-re gondoltam, hanem masszázs, könnyű sport, egészséges táplálkozás, vitaminok, stb.)
2018. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2018. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer nem megoldás,hiába reklámozza itt a sok hülye!
2018. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!