Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki öngyilkos...

Van itt olyan, aki öngyilkos akart lenni, és búcsúleveleket is írt? Vagy olyan, akinek búcsúlevelet írtak?

Figyelt kérdés

Ha öngyilkos akartál lenni és írtál leveleket:

Kinek/ kiknek írtad? Miket írtál bele? Azt, amit köszönsz nekik, vagy amiért haragszol rájuk? Miután mégsem lettél öngyilkos, mit csináltál a levelekkel? Eltüntetted őket vagy megtartottad?


Ha te kaptál búcsúlevelet: Mi volt benne, mit írtak neked? Hogy reagáltál rá? Megőrizted?


Tudja itt valaki, hogy az öngyilkosok hány százaléka ír búcsúlevelet? Van erről valahol valamilyen statisztika?


Előre is köszönöm, ha válaszolsz! Akinek úgy jobb, az privátban is írhat!



2018. márc. 8. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Összeségében az egész családnak írtam arról hogy milyen érzelmeket éltem át és hogy mik zajlanak bennem amikor azt hittem meg kell tennem. Illetve a testvéreimnek írtam külön-külön személyesen is.(szüleim nem élnek)


Nem tartottam meg a leveleket és nem is akarok arra gondolni hogy mekkora baromságot tettem volna azzal,ha feladom. A szomszédom volt az aki megmentett. Sosem fogom elfelejteni ezt neki.

2018. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Én már többet is írtam. Most is van egy megírva, a táskámban tartom, ott senki nem találja meg, alkalmas pillanatban meg majd felhasználom. Leírtam benne, hogy senkire nem haragszom és hogy csak saját magam tehetek az elcseszett életemért illetve, hogy bocsásson meg mindenki azért a sok rosszért, amit tettem.
2018. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Igen hagytam 1-2 búcsú levelet


Sajnos sok rosszat kaptam az élettől :(

2018. márc. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A nővéremtől kaptam, sajnos a teljes szövegre már nem emlékszem, mert sokkos állapotba kerültem. Annyi rémlik, hogy azt írta vigyázzak magamra, és hogy én voltam az egyetlen, aki megértette. Ne haragudjak rá, meg ilyesmi. Szerettem volna megtartani, de a mentősök azt mondták, kötelességük elvinni magukkal a kórházba, szóval elrakták, aztán nem láttam többé. Egyébként a nővérem túlélte, mert időben rátaláltunk, de a neheze még csak ekkor kezdődött.
2018. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogok,hadd szenvedjenek,akik miatt megtettem!
2018. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is írtam néhányat. Mind eldugtam az alkalmas pillanatra várva,de a szüleim megtalálták. Nagyon megbántam.

Remélem nem készülsz valami rosszra, amiért ezt kérdezted😢❤️

2018. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Sajnálom, hogy ilyen rossz dolgokon mentek/ mentetek keresztül!
2018. márc. 12. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!