Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha volt barátnő...

Mit tegyek ha volt barátnő öngyilkos akar lenni?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, és hát már hetek óta megy a meg akar halni, de egyre komolyabban gondolja, nem nem akar vissza kapni, azért akarja megölni magát mert nincs senki másja az életben, a családjával kb megvannak de semmi komoly kapcsolat, és semmi barát barátnő. Mégis mit tegyek ezzel? 2 hete küzdök, hogy térjen már észhez, de csak nem én vagyok a megfelelő ember hisz én hoztam ilyen idegi helyzetbe.

2018. márc. 11. 21:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Teljesen totál depressziós maga alatt van, a családja 200+km re él, de igazából szakítás óta még a telefonjukat se veszi fel azaz beszélni se akar velük. Totál patt helyzet, külön él akkor vesz be egy marék gyógyszert amikor akar. Azért kár, hogy ilyesmire nem lehet "rendőrt" hívni. És ez nem ilyen fenyegetőzés, hogy jajj ha nem jössz vissza öngyi leszek, szarik rám, ő a saját szomorú életét akarja véget vetni.
2018. márc. 11. 21:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Hivj fel valami segélyvonalat
2018. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja lehet az lesz, ők csak segítenek, ez jó tipp. Most is sikerül kicsit beszélni vele, de rettentő önfejű elvakult és bármi lehetséges megoldást megtagad, de ilyenkor mindig icicpicit nyugszik.
2018. márc. 11. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!