Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért gondolok ilyenekre és...

Miért gondolok ilyenekre és miért érzek így sokszor?

Figyelt kérdés
Sokszor gondolok arra hogy az emberek mind ugyanolyanok belül, csak szervekből állunk és ennyi, elgondolkodom mi hogy működik, mégis hogy irányítjuk a testünket, nem értem.. Sokszor olyan idegennek érzem a saját testemet. Van hogy úgy érzem, nem is létezem, csak úgy vagyok és csakúgy történnek a dolgok. Félek az idő múlásától, és amúgy az élet értelmével sem vagyok kibékülve, nem értem. Rengeteget gondolkodok mi van a halál után. El fog ez múlni? Ez normális ilyen korban? 16/L

2018. márc. 12. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális mondhatnám életkori sajátosság, de persze nem mindenkit foglalkoztatnak ilyen gondolatok. El fog múlni egyébként. Fogd fel úgy hogy ez egy ilyen időszak. De az élet mindig arrébb megy és már csak azt vesszük észre hogy minden más mint pl. pár éve volt. És ez így van jól.

40n

2018. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!!
2018. márc. 12. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!