Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért gondolok ilyenekre?...

Miért gondolok ilyenekre? Miért bántom a gondolataimban?

Figyelt kérdés
Vannak furcsa szokásaim, gondolataim ami nagyon megrémiszt. Az egyik ilyen például hogy gondolatban bántom a kiskutyam. Elképzelem hogy mit csinálna ha megverném vagy kínoznám,aztán annyira rosszul esik,hogy rögtön megpuszilgatom.Soha nem tudnám bántani Őt,nagyon szeretem nem állatként tekintek rá,hanem családtagként. Amikor ilyenre gondolok mindig a sírás jön rám,inkább magamat bántanám mint őt. Ilyenkor ha ilyenek jutnak eszembe nagyon ideges leszek és haragszok magamra. Miért gondolok ilyenekre, ha egyébként sose bántottam és nem is bántanám? Mi bajom lehet? Beteg vagyok?
2016. jún. 10. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

addig nincs gaz, amig nem teszel benne kart semmilyen modon. ha nagyon foglalkoztat, kerdezz meg egy pszichologust, akar egy netes forumon.

[link]

2016. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy gondolatban bántod, semmilyen súlyos problémára nem utal, csak arra, hogy vagy a kiskutyádra haragszol valamiért, vagy valaki másra, és a dühödet gondolatban rajta éled ki. Fontos lenne tisztázni ezeknek az elfojtott indulatoknak a forrását, mert ezek bizony ott vannak benned.
2016. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!