Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az apakomplexus feltétlen azt...

Az apakomplexus feltétlen azt jelenti, hogy idősebb férfiakhoz vonzódsz? Vagy az alábbit is jelentheti?

Figyelt kérdés

10 éves koromban apám kilépett az életemről. Kizárólag onnan tudtam hogy él, hogy küldte a gyerektartást. Azóta nem láttam, nem beszéltem vele és ő se kíváncsi rám. Viszont előtte nagyon erős volt a kapcsolatunk (senki se értette miért hagyott el minket)


Azóta bennem nagyon erős ez az "apa-kép" hiánya. Ezt egy hozzánk elég közel álló baráttal "pótoltam" illetve úgy érzem hogy szükségem van egy apára. De semmilyen értelemben nem érzek másabb vonzódást, a saját korosztályombeliek érdekelnek és nem a tőlem sokkal idősebbek. Ez az "apa pótlék" csak a családbeli szerepre irányul, a figyelemre.

Megjegyzem inkább "apás" gyerek voltam


Ez most mi? apakomplexus?


20L



2018. jan. 2. 17:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs, nem tudom hogy jó-e a kategória :)
2018. jan. 2. 17:55
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Azt nem tudom sajnos, hogy ez apakoplexus-e.


Az utolsó előtti kérdésedre tudnék inkább válaszolni: teljesen normális viselkedés. :)


Apás lány voltál, kell az apa figura. Ez egyébként minden embernek kell. Én ebben a történetben nem látok semmi rosszat részedről.


Ha majd véletlen pár év múlva egy 68 éves pénzes bácsikával az ágyban találod magad, akkor kezdj majd szerintem gyanakodni ilyenekre :D

2018. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
kérdező irj privit
2018. febr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!