Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti akartatok már valaha...

Ti akartatok már valaha öngyilkosok lenni? Nem feltétlen valami rossz dolog miatt. Csak mert nem akarjátok "folytatni" az életet.

Figyelt kérdés

Igen, fontolóra vettem.

Nem, nem trauma miatt.

Nem, nem leszek öngyilkos.

Szeretném ha válaszokat kapnék, nem pedig indokokat, miért ne öljem meg magam.



2018. márc. 19. 20:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap arra gondolok. El akarnak nyomni.
2018. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
megteszem megteszem megteszem, nem bírom tovább
2018. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12 Én is. Állandóan bánt egy szemét,aki nem birja elviselni,hogy nem olyan vagyok,amilyet rámkényszerít,hogy legyek.
2018. márc. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Régebben akartam, egy zsarolás miatt, de már nem.
2018. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kb.fél éve állandóan arra gondolok. Máson se jár az eszem. Egy önmagát mindenek felettinek képzelő hataloméhes senkiházi állandóan bánt engem,mert nem vagyok olyan/nem azt teszem állandóan,amit rámkényszerít. Rendkívül undorodom és rendkívül félek tőle egyszerre
2018. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb ha jól megvernéd. Vannak akik ebből értenek.
2018. márc. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Mindenkit lebeszélek még az öngyilkos gondolattól is, nehogy egy rossz pillanatban megtegye. Nem rég egy fiatal ápolónő megtette, rátaláltak,de későn. Agykárosodással 2 hónapig szenvedett, éber kómába esett. Az édesapja a tragédia miatt halálközeli állapotba került, annyira bele betegedett, de a testvére is azóta pszichológushoz jár, mert nem tudja feldolgozni. Az anyja szintén tönkre ment. Erre is gondoljatok, ne csak arra, hogy nektek nem jó! Ez önzés, a család meg pusztuljon bele a bánatba.
2018. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17: Nem mindenkinek van családja.
2018. júl. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!