Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy álomvilágban élek, hogy...

Egy álomvilágban élek, hogy gyógyulhatok meg?

Figyelt kérdés

Az a helyzet 23 éves vagyok 2 éve játszom a telefonomon egy online játékkal,amivel még nem is lenne gond,de ugye ott lehet csetelni is. És az egyik srác pár hónapja folyamatosan ír nekem üzeneteket,minden reggel köszön,hogy jó reggelt,este jó éjszakát és nap közben rengeteget ír és az a helyzet teljesen szerelmes lettem belé. Tudom,hogy hihetetlenül hangzik ,de már úgy szoktunk beszélni mintha ott lennék mellette. ÉS így fantáziálunk,hogy pl együtt főzünk vagy elmegyünk valahova,együtt alszunk. Ez tudom ,hogy beteges,én sem akartam,hogy ez így legyen,de annyit írt,hogy egyszerűen belé szerettem. Amikor valami miatt nem tud írni akkor meg olyan rosszul leszek,mint egy szakításnál,félelem fog el és rossz kedvem lesz.

Magát a játékot nem szeretném abbahagyni,mert jó szórakozás meg már két évet beleöltem. Viszont ezt a fantáziálást valahogy le kellene állítani. ÉSzrevettem,hogy ő is próbál kevesebbet írni nekem,de teljesen bele betegedtem ebbe,folyton rá gondolok napközben is,hogy vajon mit csinál meg ilyenek.

Amúgy élem azért az életemet is,mármint nem egésznap otthon fekszek,járok egyetemre,edzőterembe néha heti 2x találkozok barátnővel,családot látogatok,külön órák ilyesmi.


2018. márc. 20. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Találkoztál már vele?

Ha még nem akkor ne bambáskodj tovább.

2018. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek úgy lehet egészségesen véget vetni, ha egyszerüen azt mondod magadnak, hogy ELÉG, KÉSZ, VÉGEZTEM, ENNYI.SLUSSZ-PASSZ, KÉSZ, VÉGE.


Máshogy nem megy.


Én - ha kölcsönös a szimpátia és egyik félnek sincs partnere, és mindkettő fél szeretné, illetve mindkét fél részéről igény van rá - előbbi a félreértések elkerülése meg a későbbi kellemetlen magyarázkodás elkerülése miatt fontos - akkor és csakis akkor megbeszélnék egy mindkettőnknek megfelelő időppontot egy személyes találkozásra, hogy le tudjam magamban zárni a dolgot.

2018. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja azt nem írtam,hogy nem magyar. És idősebb is tőlem 20 évvel :D Amúgy gondoltam rá,hogy találkozom vele nyáron,egy mediterrán országban lakik és pont oda megyünk a barátokkal nyaralni. Dee ezt azért nem akarnám,mert szerintem még jobban belé szeretnék,vagy eltöltenénk pár kellemes napot és utána majd belehalnék ,hogy ennyi és vége.

Ezt az egészet el sem kellett volna kezdeni,de én olyan nehezen mondok nemet. Egyszerűen folyton írt és nem tudtam azt mondani neki,hogy elég,hagyj békén. Menthetelenül belé szerettem és jelenleg minden gondolatom szinte körülötte forog.

2018. márc. 20. 10:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is találkozz vele és ha tényleg még jobb lesz vele ez van. Egy ideig egy 20 évvel idősebb pasid lesz. Ha meg nem, akkor is sokkal szebb vég ez, hogy megnéztétek egymást közelről. És akkor meg tovább mehetsz.


És a szerelem az nem betegség. Még ha nem is örülsz, hogy ilyen kretén formát is ölt.

2018. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerem.

Erősen kopaszodik, 12 dioptriás szemüvege van és sörhasa.

2018. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ő - mi a játék neve? Én is akarok így csajt szerezni.
2019. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:D

itt amúgy egy magyar csaj talizott egy pasival és már jegyesek :DD

amúgy nagy potenciál van ezekben a játékokban könnyű ismerkedni.

amúgy azóta is dúl a szerelem köztem és a külföldi között csak már szerencse nem olyan halálosan mint amikor feltettem a kérdést. Folyamatosan beszélgetünk és megkapom azt az érzelm ifeltöltődést amire szükségem van :D tökéletes már nem is érzem hátránynak.

2019. jan. 9. 12:57
 8/8 anonim ***** válasza:
találkozzá má
2019. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!