Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség, mi bajom?

Segítség, mi bajom?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mi van velem,de azt hiszem már segítségre van szükségem. Furcsa, de nagyon szeretem a befőttes gumi ízét. Nem nyelem le,csak rágom és szopogatom és nem tudok leszokni róla, egyszerűen ízlik

Nem tesz ez kárt az egeszsegemben? Le kéne valahogy szokom?


2018. márc. 26. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Lekéne szoknod róla
2018. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy picca nevű betegség. Esetleg olvass utána. Olyan dolgokat kíván ilyenkor az ember, aminek semmi köze az áltagos étkezéshez.
2018. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz bajod tőle, rágjad nyugodtan. Régen nekem is volt ilyen kis gumiból készült izém (játék pisztolyból lehetett kilőni) és mindig azt rágcsáltam, nagyon jó volt. Most már a kisujjamat rágcsálom, ami sokkal rosszabb, mert azon meg is látszik és csúnya:(
2018. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szokj le róla mielőbb, egy rakás káros anyag juthat be a szervezetedbe a gumiból, amik akár súlyos egészségügyi problémákat is okozhatnak.

Bizonyára van legalább ezer másik íz, amit kedvelsz, szóval rágcsálj valami mást, ha nagyon rádjön a rághatnék (rágógumik, cukorkák, bármi - ezek sem túl egészségesek, de azért egy fokkal jobbak). Aztán majd szépen, lassan ezekről is leszokhatsz. Nem vagyunk hörcsögök, nem kell koptatni a fogainkat. :D

2018. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!