Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az alvásparalízisem fog...

Az alvásparalízisem fog végezni velem? Ki segíthetne rajtam? Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve kínoz ez a dolog. Eleinte nagyjából heti rendszerességgel, majd már napi szinten készülök ki ettől.

Általában ugyanaz a fekete ,,alak" jelenik meg az álmomban, vagy ébrenlét alatt, már fogalmam sincs róla komolyan és egyre durvábban ,,szorít" az ágyamhoz. Úgy szokott kezdődni hogy elalszom, jön egy furcsa nyomasztó érzés, mintha valaki figyelne és már tudom előre, hamarosan megjelenik ez az alak. Van hogy az ágyam felett lebeg, tegnap spec. a székemben ült és én próbálok ordítani, mozogni, fintorogni ( mert azt hallottam ezektől talán felébredhet az ember, de olyan szinten lenyom hogy lehetetlen. Minden éjszaka egy kicsit meghalok. Remegve megyek át anyához a másik szobába de már aludni sem akarok. Gyűlölök aludni mert tudom hogy kínoz és nem tudok tőle megszabadulni. Nagyon fáradt vagyok , kimerült és félek. Ha valakinek mesélem a szüleimen kívül, csak ráfogják a stresszre, legyintenek és mosolyognak rajta. Mit tegyek? Az öngyilkosság gondolata is megfordult már a fejemben. Nagyon-nagyon szeretném kipihenni magam de rettegek és levegőért kapkodva ébredek fel, amikor roha*t nehezen végre sikerül. Könyörgöm valaki mentsen meg! 19 éves lány vagyok, nem akarok meghalni de így élni sem!



2018. márc. 27. 09:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, a háton alvás felületesebb, én már azt sem értem, hogyan lehet úgy rendesen elaludni.
2018. nov. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
0%

Az az érdekes hogy mindenki ezt az árnyat írja le, sokszor nagyon hasonlóan!

Ezek különböző emberek.

Én azt mondom nem álom.

Nekem is volt hasonló... Keresd fel az Árkádi Fényei Spirituális Egyházát!! Ők nagyon precízek.

Segítenek! Nekem nincs azóta semmi olyan dolog,lény,szellem, entitás amitől befosnék! 25L

2019. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem nem alvásparalízisem volt de láttam régebben a fekete alakot,lehet csak azért mert éjjel lázam volt és csak beképzeltem de hozzam is ért és azt az érintést soha nem felejtem el
2019. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!