Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Thalassa házban volt valaki?...

Thalassa házban volt valaki? Milyen?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg, súlyos depressziós, generalizàlt szorongàsom van. Plusz agora és szociàlis fóbia. Ott tudnak segíteni rajtam? Mennyi ember van ott?

2018. márc. 29. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Én csak beszélgetésen voltam ott, de szerintem katasztrófa egy hely... omladozó, csúnya épület. Szétszedált betegek hevertek a belső térben amikor ott jártam. Inkább nemet mondtam és elsétáltam. + baromi messze van
2018. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, tudnak. Meg máshol is. Ha ennyi problémád van, akkor ne az legyen már az elsődleges szempont, hogy mennyi ember van ott...

Nézd meg a honlapjukat, olvasd el elejétől a végéig, és aztán jelentkezz be interjúra, keddenként lehet menni, ha jól tudom. Aztán ha felvesznek, és bemész, és pár nap vagy hét után úgy látod, hogy nem okés, akkor még mindig eljöhetsz onnan, és kereshetsz mást.


A Tündérhegyet dicsérik még nagyon. Szintén keresd meg a honlapjukat, olvass el mindent, jelentkezz be, ott meg szombaton van az interjú.


És igen, ha a városközponttól nézzük, akkor baromi messze van mindkettő, csak két különböző irányban; de mivel nem ambuláns kezelések vannak, ezért nem kell minden nap mászkálni oda-vissza, azt a pár alkalmat meg ki lehet bírni, cserébe az esetleges gyógyulásért, javulásért.

2018. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a testvérem volt ott nagyon sok ideig. Szerette, ott ismerte meg a legjobb barátját, szinte mindenkivel jóban volt. Igazából a Thalassának köszönhető, hogy ma életben van, másképp egész biztosan öngyilkos lett volna, így is egy kísérlet miatt került be. Amiket nekem anno mesélt, az nagyon szimpatikus volt. Van többféle terápia, egyéni, csoport, művészet, stb. A kertje hatalmas, szerintem szép hely :) Egyébként ő a mai napig emlegeti azokat a dolgokat, amiket bent tanult. Menj el egy első interjúra, szerintem nem veszthetsz semmit :)
2018. márc. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!