Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandó szorongás, pánik,...

NekoOo kérdése:

Állandó szorongás, pánik, félelem, derealizáció, deperszonalizáció ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostmár lassan egy hete folyamatosan kínoz. A tünetek már korábban jelentkeztek. Orvos már látott, de szeretnék beszélni valakivel, aki már túljutott ezen. Borzalmasan magányos érzés, állandóan rettegek attól, hogy soha nem fog elmúlni ez az egész.

2018. márc. 31. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
menj el dolgozni. nem vicc.
2018. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt. Gondolj arra, hogy lehet hogy soha többet nem lesz ilyened. Biztos a fáradtságtól, kimerültségtől, stressztől van. Nekem pár stresszes, szorongásos gondolat is előhozza. Menj el pszichológushoz, nekem sokat segített. 20L
2018. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neked is állandó volt? Beszélhetünk valahol privátban?
2018. márc. 31. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, írj nyugodtan.:)
2018. ápr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia. Én is épp most vagyok benne. Nem tudom miért jött elő. Pedig elfoglalom magam hajnal 4-től délután 4-ig dolgozom.
2018. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Es hogyan próbálod legyűrni?
2018. máj. 15. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!