Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érzek semmit?

Miért nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

Másfél éve erre várok. Másfél éve vártam, hogy negatív legyen a PET CT, és két életmentő daganateltávolító műtét, és 14 kemoterápia után végre kimondják, hogy nincs semmi, nyoma sincs a ráknak, nem kell több kezelés, csak ellenőrző vizsgálatok.


És semmit, semmit nem érzek. Közönyt... Semmi öröm, semmi megkönnyebbülés, semmi.


Nem értem...


2018. ápr. 4. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert még nem tudod elhinni . Adj időt magadnak.
2018. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Másfél hét telt el.
2018. ápr. 4. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Másfél éve meg nem ebben élsz. Hidd el nekem, tudat alatt nem MERED elhinni hogy igaz.
2018. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetes folyamat. Kicsit más én az allamvizsga előtt vártam, hogy.túl legyek az egészen és csinalhassak ezer féle dolgot. Túl lettem és ugyan ez az érzés. Sőt.nem élveztem a.várva várt programokat. Mert annyira ebbem vagy és erről szólt az életed, hogy most oké, hogy vége. De és? Akkor most mi lesz tovább. Kicsit olyan érzés mikor valakit kilöknek a börtöm kapujaba. Ami tök jó csal hirtelen nem tud mit kezdeni az egésszel. Mert már annyira megszokta amiben van, hogy nem tud hírtelen váltani. Én is most estem át 2 súlyos műtéten. Nekem jövőhéten lesz a.ctm következő héten az eredmény hírdetés. Rettegek. Ha rossz lesz abba belegondolni sem merek, ha jó akkor szerintem sírógörcsöt kapok a.grlgyülemlett sok stressztől. De hihetetlen öröm érzésére nem számítok maximum egy kisegkönnyebbülésre.
2018. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!