Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyobb dozis antidepresszansbol?

Nagyobb dozis antidepresszansbol?

Figyelt kérdés
Ha hatna mondjuk x mg is, de nekem a max dozist irtak fel, abbol lehet gond? Ha tul magas a dozis, akkor mi tortenik? Nem hat? Rosszul lehetek tole? Barmi mas?

2018. ápr. 11. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Az antidepresszáns és a pszichiátria tévút. Ezt azért merem kijelenteni, mert engem komoly beteggé tettek az antidepresszánsok és nyugtatók. A megoldás nem a gyógyszer, szörnyű mellékhatásaik vannak, és nagyon gyors a rászokás, a leszokás pedig iszonyatos!
2018. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%

Nekem meg nagyon bevált, most akkor mi van?

Kérdező,

mi az, hogy hatna? Jövő idő?

Van egy minimális és egy maximális napi dózisa, az enyémnek pl 50-200 mg. A probléma súlyosságától függően lövik be a napi dózist. Ha a maxot írták fel, ha gondolod, kezdheted kisebb adaggal (de nem kisebbel mint a minimum), de aztán viszonylag gyorsan emeld fel, mert a mellékhatások ugyanúgy jönnek a kisebbel is, a hatás viszont csak még később, vagy semennyire, ha elégtelen a napi dózis. (A mellékhatások pár hét alatt elmúlnak)

2018. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2/2-nek van igaza!
2018. ápr. 14. 23:02
 4/4 A kérdező kommentje:

2. Koszi a valaszt a kerdesre!

1. Egyebkent unalmas mar ez a gyogyszerellenesseg. Mindenki el tudja donteni hogy mire van szuksege. Ne te dontsd mar el csak azert mert teged tonkretett, ki tudja mennyit szedtel be belole. Ne offolj minden kerdest mert nagyon unalmas mas.

2018. ápr. 14. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!