Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipochondria, vagy mi ez?

Hipochondria, vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, előre is bocsi.


Párom külföldön él, hétvégente jár haza. Keddi kajája 3 szendvics és délután chilis bab volt, meg előtte egy jégkrém. Meg volt egy pizza szerűség, amibe csak 2x harapott bele és kidobta, mert nyersnek találta. Kedden éjjel/szerdán hajnalban fél 1-kor felkelt és hányt, utána óránként majd két óránként is. Egészen reggel fél 7-ig. Másnap pihengetett, utána lévő nap már ment dolgozni. Ebben a 2 napban csak vizet ivott, ropit evett, colát ivott. Utána már jól volt. Amikor elment dolgozni, akkor reggelire sajtos stanglit evett, utána meg ropit, és nesteát ivott, meg colát, vizet. Utána hasmenése volt. Miután hazaért, evett zacskós/bögrés levest, és hamarosan utána megint hasmenése volt. Nem volt rosszul, csak ment a hasa. Pénteknél járunk. Pénteken már nem volt hasmenése, semmi baja.

Mondom a lényeget.

Hipochonder vagyok. A hányásos megbetegedésektől tartok a legjobban.

Most itthon van ugyebár a hétvége alkalmával, és szinte biztos voltam benne, hogy ha hazaér, bebeszélem magamnak.

Mai ennivalóm:

Reggeli: pizzás párna, kakaó, ásványvíz. Itt semmi bajom.

Ebéd: paradicsomleves, vaniliáskarika. Itt semmi bajom.

Közben elkészítettem a másodikat is, ami borsós rizseshús csirkehúsból, abból is ettem később, utána egy kis puncs fagyi.

Mégegy infó: a napokban esedékes a menstruációm is.

Most kicsit furán érzem magam, olyan álmosan, olyan érzésem volt egy rövid időre, mintha hasmenésem akarna lenni, meg böfögök de nem az a rendes böfögés hanem mintha levegő "áramlana" ...

kérdés(ek):

1. ez a paradicsomlevestől lehet? (Mert az sok savat csinál, nekem meg amúgy is van bőven)

2.Vagy összevissza ettem? Amiket leírtam nem egyszerre nyomtam be.

3.Vagy csak bebeszélem?

4.Vagy mensi előtti tünetek?

5.A páromnak ez vírus lehetett, vagy ha ilyen hamar elmúlt neki, akkor csak étel okozhatta?


Bocsi a hosszú szövegért, és a sok kérdésért. Remélem kapok majd érdemleges válaszokat, és köszi, hogy idáig elolvastad.



2018. ápr. 14. 20:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Segítsetek :/
2018. ápr. 14. 21:07
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja előzmény: páromnak egész nap, meg lefekvés előtt sem volt semmi baja
2018. ápr. 14. 21:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Senki sem segít...
2018. ápr. 15. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!