Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet legyozni az orvosok...

Hogy lehet legyozni az orvosoktol valo felelmem? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Ugy kezdodott hogy tavaly volt egy kellemetlen elmenyem .. a vernyomasom merte anyukam szinte percenkent ,a lenyeg hogy aznap egesz nap nagyon ideges voltam..aztan jartam pszichologushoz mert ez megviselt es kisebb hipochondria is fellepett ugymond.A pszichologussal jo volt beszelgetni de nem segitett .. gyogyszert akart irni,ataraxot. Irt is,szedtem is de nem merem szedni meg nem is akarom annyira.Azota ha arrol van szo hogy orvos nagyon ideges leszek ,azt mondta a suliorvos hogy feher kopeny szindroma..nem tudom letezik e ilyen de azota egyreszt nagyon felek a betegsegektol kezdve a betoroktol stb stb.. szoval eleg eros szorongasom van.. mit gondoltok?

2018. márc. 8. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehettél pszichológusnál, mert az nem írhat fel gyógyszert. Talán pszichiáter volt inkább?

Nézd meg a félelmek - fóbiák mechanizmusát:

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo&t=882s

2018. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne is szedd a gyógyszert, és a pszichiátereket kerüld el nagy ívben, mert csak gyógyszert írni képesek, az pedig kifejezetten káros egy tininél. Viszont pszichológus - aki tényleg az!- kéne neked. Ki hazudta be neked, hogy az a pszichiáter pszichológus? Anyukád? Na, ő is megéri a pénzét! Ő betegít meg, nem kéne vérnyomást mérnie neked! Ő a beteg, csak neki kényelmesebb, ha ezt rád tolja. Akkor nem kell felvállalnia a saját baját. Fehérköpeny-szindróma tényleg van, de annyira azért nem különleges ritkaság, hogy valaki fél az orvosoktól. Hál'istennek olyan sokszor nem kell hozzájuk menni.
2018. ápr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!