Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez testképzavar? Mit tegyek...

Ez testképzavar? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Kiskoromban kövér voltam. Lefogytam, nagyon is, majd kicsit visszahíztam. Nem érzem magam jól. Egyik nap még elmegy, de vannak napok mikor nem is tudok semmivel sem foglalkozni annyira rossz kedvem lesz, mikor meglátom magam a tükörben. A telefonom már tele van videókkal, amiket itthon csinálok, hogy leellenőrizzem hogy nézek ki. Úgy érzem így nem vagyok értékes, nem szeretem magam és más se fog soha. Egyébként járok edzeni, de nem látok változást.

2018. ápr. 18. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Pszichoterápiával kezelhető. Felkeresed a háziorvost aki elküld pszichiáterhez, aki adhat beutalót TB alapú pszichoterápiára, ha elérhető a környéketeken. Ha nem kereshetsz magánban terapeutát.
2019. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!