Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Halálfélelem és OCD ti hogyan...

Halálfélelem és OCD ti hogyan jöttetek ki belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 éves korom óta rendkìvül erős halálfélelemmel küzdök,szorongás pánik és depresszió kiséretében.

És kb 16 éves korom òta kényszerbetegségem is van.

Eddig 3 szor sikerült kimásznom mondhatni saját erőből ezekből a szorongásos halálfélelmekből de most nem segìt semmi.

Pszichiátrián gyogyszeres kezelést ìrtak a

Szorongásra és a kényszerre is.

Jártam pszichoterapeutáknál de nem segìtett.

Most megint gyògyszereket ìrtak fel, de semmi nem segìt már.

Reggelente rám tör a pánik nem tudok felkelni, nem tudom a napi dolgaim elintézni ,nem tudok élni,se enni.Folyamatosan a halál gondolata riogat,az elmúlás, megszünés ,egyszer csak nem vagyok.egyszer egy ugyan ilyen napon mar nem létezek.miért tegyek bármit is mi értelme az életnek ha nyomáról se fogok tudni hogy valaha is léteztem.

Sok ezoterikus halállal kapcsolatos témát olvastam gondoltam ha megismerem a témát segìteni fog.Mivel szkeptikus vagyok nem igazán tudom elhinni hogy létezne más is,vagy fennmaradna a tudat akármi.Nem tudok ìgy élni .

Volt aki ilyen problémával küzdött és mi volt a megoldás ami segìtett rajta?

(Nagyon nehezemre esik még a munkába járás is,a sport, a hobbim már semmi nem érdekel)Remegek, és nagyon lefogytam,az alvástól is félek mert tudom hogy rámtörnek a rossz gondolatok.

Köszönöm hogy szántál rám pár percet.


2018. ápr. 19. 09:24
 1/1 A kérdező kommentje:
Most 26/F vagyok.
2018. ápr. 19. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!