Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham hipohondria leküzdé...

Pánikroham hipohondria leküzdése hogyan?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja volt egy sürgős császárom az ikerbabáim meghaltak 4 nap után . Amióta itthon vagyok állandóan azt hiszem hogy megfulladok hányok szédülök bedumálom a tüdőembóliát...halálfélelmem van egy sima köhögéstől. Elmegyek majd pszichológushoz de ahhoz még össze kell vakarni magam mert ilyen állapotban a boltig se tudok elmenni ...

2018. jan. 20. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Részvétem, nagyon sajnálom. A párod minél többet legyen veled, esetleg egy jó barát, akiben megbízol. Adj még időt magadnak, ez hatalmas trauma. Én mindenképp megkérnék valakit, hogy kísérjen el, bárhova is megyek (persze, ha van rá lehetőség), mert egyedül lenni ilyenkor a legszörnyűbb. Próbáld lefoglalni magad valamivel, ilyenkor az a legrosszabb, ha lehetőséged van emlékezni. Nekem a zenehallgatás olvasás közben bevált, persze, kinek mi. Minden jót kívánok, kitartás!
2018. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éve a kisfiam halt meg a 37. héten... Sok mindenen túl vagyunk... Írj, tudok segíteni!
2018. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!