Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti, hogy és mikor vettetek...

Ti, hogy és mikor vettetek észre, hogy pánikbetegek vagytok?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok, mitől alakult ki? És mennyire gátolt ez titeket? Hogy tudtatok kigyógyulni belőle?

Az lehetséges, hogy egyik napról a másikra jelentkezzen valakinél?


2018. ápr. 21. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"Az lehetséges, hogy egyik napról a másikra jelentkezzen valakinél?"


igen.

2018. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

"mitől alakult ki?"


szemét emberektől, az önző társadalomtól, az elnyomástól, a kirekesztéstől, a szívatástól, a nem elfogadástól, attól, hogy nem hagyják az embert békén, nem szállnak le rólad, nem hagynak élni, nem hagynak dolgozni, összefognak ellened 100-an azért , hogy ő, más éljen te meg megdögölj.

2018. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"Hogy tudtatok kigyógyulni belőle?"


kilehet belőle gyógyulni, de amúgy is labilis egy ilyen ember, ha nem rendeződik az élete, a környezet nem változik körülötte, hanem ütik mint a vasat, akkor visszaesik és az isten össze nem kaparja többet.

2018. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat eléggé érdekes dolog. Hogy megy a vizsgálat, hogy derül ki? Mik a tünetek ilyenkor?
2018. ápr. 21. 18:58
 5/18 anonim ***** válasza:
Nincs semmiféle vizsgálat, önvizsgálat van, te magad veszed észre saját magadon, hogy valami nem stimmt és elmész az orvoshoz, aki segíteni általában nem tud. Azzal nem lehet mit kezdeni, hogy valaki pl. egy helyben topog és nem tud kimászni valamiből ami kiváltja ezt az egészet. Az orvosok általában gyógyszeresen látják a megoldást, persze ez a legegyszerűbb elintézési mód.
2018. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Érted, jól benyugtatózni a beteget, de, magára hagyni, hadd keresse a kiutat, ha nem találja akkor véget vet az életének, ennyi*
2018. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez eléggé szomorúnak és drasztikusnak hangzik 😥. Tényleg ennyire reménytelen a helyzet? Ezt magunkba le tudjuk győzni, vagy szükséges kulso segítség?
2018. ápr. 21. 19:14
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezek a rohamok csak olyanok lehetnek, hogy majd meghalsz vagy lehetnek kisebbek is?
2018. ápr. 21. 19:23
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem egyformák az emberek, de ha az orvos nem partner akkor ki is bújhatsz a bőrödből magadra vagy utalva.


A pánikok sem egyformák. Valaki félős, gátlásos, tele van sebekkel, nem mer emberek közé menni, nem tud kapcsolatot kialakítani, veri a víz, remeg, stb..


Nekem van egy régi emlékképem, jártam valamikor ilyen helyre és felvettek dolgozni egy totál hozzá nem értő birka asszisztenst. Tudod, protekció, meg ilyenek, lehet előtte a tsz-ben volt fejőnő. Gyalogoltam át a városon, jól megizzadtam mire odaértem, látta kicsit vizes a pólóm, törölgetem a homlokomat. Már azt hitte drogos vagyok és bevitt a szobájukba, hogy rám nézzen a másik asszisztens is. Undorítóak !

2018. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Aki egész nap a fenekén ül, uri dolga van, rendezett az élete, kocsiba be ül aztán kiszáll, hiszi mindenki úgy él, kényelmesen és nem tudja hova tenni, hogy valaki gyalogol, meg veri a víz. De, az ilyen foglakozik a lelkekkel.
2018. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!