Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti, hogy és mikor vettetek...

Ti, hogy és mikor vettetek észre, hogy pánikbetegek vagytok?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok, mitől alakult ki? És mennyire gátolt ez titeket? Hogy tudtatok kigyógyulni belőle?

Az lehetséges, hogy egyik napról a másikra jelentkezzen valakinél?


2018. ápr. 21. 17:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szomorúan, olvasom,hogy ilyen tényleg megtörténhet valakivel. Undorító és gusztustalan én felek elmenni dokihoz is mert a családba majd azt hiszik csak kitaláltam és szimulálok, de az a baj így az életemet sem nagyon tudom, egyengetni 😰
2018. ápr. 21. 20:05
 12/18 anonim ***** válasza:
Azzal nem veszítesz semmit, ha elmész, megnézed, kipuhatolod, milyen, mit akar, mit tervez. Ha neked jó elfogadod, ha nem jó, akkor odébb állsz. Várni viszont nem szabad, 1-2 alaklom után kiderül, hogy milyen az orvos, milyen az asszisztencia, hagyni kell a fenébe őket, ha nem jók, ha nem partnerek.
2018. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nekem olyan tüneteim vannak, hogy faj a fejem, izzadok, egyszerre van melegem és fazom, hányingerem van, ilyne belső feszülő érzés mint ha csiklandoznanak belülről, ment a hasam. De olyan nem volt hogy majd meghaltam meg úgy éreztem elajulok.
2018. ápr. 21. 20:33
 14/18 anonim ***** válasza:
Orvosságot ne fogadja el, ha csak nem muszáj, pl. ha nem tudod leállítani magadat mert remegsz. *
2018. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A vérnyomásodat szoktad mérni, milyen ?
2018. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem szoktam mérni a vérnyomásom, de pont aznap reggel mertek meg es ott 110 volt de délutánra előjöttek ezek a tünetek
2018. ápr. 21. 20:46
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem kb 15 éves koromban jött ki, most vagyok 30 éves.

Szorongó típusú voltam mindig, ez nálunk anyai "örökség" de az tette be a kaput, amikor tinikoromban többször is kórházba kerültem menstruációs gondokkal. Nem tudtak velem mit kezdeni, összevissza gyógyszereztek hormonokkal. Ennek tetejébe majdnem félrediagnosztizáltak, mert kiderült, hogy a laborban összecserélték a leletem máséval.

Szóval ahelyett, hogy vígan készültem volna a továbbtanulásra és a legnagyobb problémám a pasizás lett volna, ilyenekkel küzdöttem. Ebből alakult ki a hipochondriám is.

Az sem segített, hogy fogszabályozós és szemüveges voltam, szóval az önbizalmam fagypont alatt volt.

Aztán valahogy túléltem azt az időszakot.

Most elvagyok vele. Hol eltűnik, hol visszajön.

Gyógyszert szedek.

Aki ilyen típus, annak minden kicsit nehezebb.

De ez van :)

2018. ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Elkezdtem járni pszchiologushoz, a végtelenségig kedves és aranyos a doktor no. Eddig egyszer voltam jövőheten kell majd mennem újra. Azt mondta jegeljem egyenlőre ezt a munkakeresest és hasonlót mert nem fog menni egy ideig. Nekem ilyen depressziós pánikbetegségem van. Már alig várom, hogy menjek újra.
2018. ápr. 29. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!