Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van akinél esténként órákat...

Van akinél esténként órákat vesz igénybe a kényszerbetegség?

Figyelt kérdés
Borzasztó ezt átélni ,hogy minden este egy rettegés,mert jönnek a kényszerek és mg kell csinálni,mert,ha nem,akkor nincs alvás.Ki,hogy éli ezt meg akinél ez van?Gyógyszert szedek rá,de az utóbbi időbe hiába.
2018. ápr. 23. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére én nem vagyok érintett, de pár jótanács:

- Cserélj gyógyszert. Nagyon egyszerű: elmész a dokidhoz, és elmondod, hogy a gyógyszer már nem hat. (A megfogalmazásodból úgy látom, régebben hatott. Ha mégsem, akkor úgy mondd, hogy nem vált be, nem hat.)

- Vannak különböző módszerek, nem csak a gyógyszer. Szerintem próbálj ki párat, neten olvasgass.

- Ha Bp-n vagy a közelben laksz, akkor megpróbálhatnál egy rendes terápiát, a Nyírőben van ilyen. Először időpontot kell kérni "interjúra", ez egy fél órás - órás beszélgetés egy szakemberrel. Ő ezután javaslatot tesz ambuláns terápiára vagy bentfekvősre, utóbbi három hetes.

Ezen a linken van telefonszám; nem biztos, hogy az lesz az, de akkor majd elirányítanak:

[link]

Úgy mondd, hogy a "kényszerrendelésre" szeretnél időpontot.

- Szedd a következőket: omega3 kapszula naponta kétszer; B-vitamin komplexből minimum a napi javasolt adag, de rövid távon lehet kétszer annyit is szedni; magnéziumból a napi javasolt adag.

2018. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám.. sikerült valamit kitalálnod,hogy mit csinálj? 21napot kell kibirni utána megy nélküle,az elején türni kell a szenvedést.. tudom könnyü mondani,én se tudom végigcsinálni,de mindenerömmel rajta vagyok. Ha elrontod ne keseredj el
2018. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!