Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedül fogok meghalni?

Egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés

Egy borderlineossal tényleg képtelenség együtt élni?

Van olyan élő ember, aki eltudja viselni az ilyet?



2018. ápr. 27. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Van egy jó hírem, mindenki egyedül hal meg!
2018. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó nyilván :D

De gondolom érted mire írtam :/

2018. ápr. 27. 23:36
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Mindenki egyedül születik és egyedül hal meg. De értem, én tudnék élni borderlineossal. Viszont van egy nagyon rossz hírem is. Nekem semmilyen mentális betegségem nincs, aránylag jól is nézek ki, kedves vagyok (és szerény), mégis 7 éve egyedül vagyok. És nem azért, mert ezt akarom.
2018. ápr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem van egy szerető párom, aki mindennél többet jelent nekem és attól tartok el fogom veszíteni a dühkitöréseim miatt :(

Most még tűri/bírja, de eddig 2 pasival voltam eddig egy sem bírta :(

2018. ápr. 28. 08:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha érzed, hogy hiba van benned akkor igyekezz korrigálni. Az ember egész életében képes fejlődni ha nem sajnálja belőle a munkát
2018. ápr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szenes43 ***** válasza:
Nem kell senkinek az orrára kötni hogy szerzel valami nyugtatót ami kissé felvértez és nem fogsz mindenre ugrani.
2018. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Frontint szedtem az alvászavarom és az agresszióm, miatt, de csak egy betompult zombi lettem tőle, akinek 12 óra nem volt elég, hogy kijózanodjon a kómásságból.

(A másik 12-re kiütött a gyógyszer)

2018. ápr. 28. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!