Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha az öngyilkosság...

Mit tegyek ha az öngyilkosság gondolata kísért?

Figyelt kérdés
L22 Sok mentalis problemam van (pl borderline,kenyszer beteg, depresszio,panikrohamok, szorongas, fobiak). Az eletem minden teren kudarcot vallottam. Nem tudok mar semminek orulni, nem birok neha elindulni se (meg egy olyan kotelezo helyre sem mint a munkahelyem), van olyan amikor meg megmozdulni sem birok. Nincs senki akire számíthatnek. Alig eszem nem birok aludni vagy hs igen hajnalban rendszeresen felkelek. Rengeteg egészségügyi problémám van, folyamatosan beteg vagyok. Nem tudom mit tegyek, hogy jobban lehessek ?

2018. ápr. 30. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

ugyan ez csak én már a kötelező helyekre se megyek, csak arra tudok gondolni, hogy lehetne sokkal rosszabb is a helyzetem, és sokaknak rosszabb nálam, és így próbálom értékelni amim van pl látok hallok, tudok menni, nem fáj semmim, ehetek, ihatok, alhatok, fürödhetek, nem fázom


Írunk? F-25.

2018. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A borderline szemelyisegzavart diagnosztizalta valaki nalad? Csak azert kerdezem, mert a leirt tuneteid a szorongasos depressziora utalnak, nem a borderre. Sajnos en is ebben szenvedek, egy fokkal jobb mert csak disztimias vagyok meg szorongo.
2018. máj. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen pszichologus diagnosztizálta, regen jobban kijöttek a tünetek de most a mely depresszio uralkodik rajtam
2018. máj. 1. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Válaszolj az egyes számú válaszolónak. :-)


( nem én voltam az)

2018. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
uccsó haha köszi válaszolt
2018. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!