Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szokjak le a net és a...

Hogy szokjak le a net és a telófüggőségről?

Figyelt kérdés
Sokszor próbálkoztam butatelefonnal, hogy azzal nem tudok netezni, de egyszerűen olyan volt egy pár nap után hogy semmire nem tudtam gondolni csak a telóra meg a netezésre. Sokszor a családom meg a munkám rovására megy már!

#Netfüggg
2018. ápr. 26. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Leteszed, ennyi. Nem nagy ügy!
2018. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valahogy mégis nagy ügy nekem! A cigit letenni ehhez képest semmiség volt!
2018. ápr. 26. 23:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Személy szerint kizártnak tartom, hogy a netfüggőségem előbb szűnjön meg, mint a netem vagy az életem... Nem mindenki tud leállni (én nem is akarok), de azért ha elhanyagolod az életed fontosabb részeit, akkor jó lenne erőt venned magadon. Sajna ez nehéz és egyeseknek évekig sem megy. Erre nincs recept.
2018. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Zúzd szét kalapáccsal!
2018. ápr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pár naponta engedélyezhatnéd magadnak, és új, élő kapcsolatokat kéne kialakítanod.
2018. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz leszokni róla, mivel már iskolákban, egyetemeken, munkahelyen alapfeltétel a telefon, a net és a számítógép. Mellesleg már az ügyintézések, levelezések, számlabefizetések, bankolás, vásárlás, hírek, média és szinte minden az interneten keresztül történk.. (szüleim is mindég az internetezés miatt nyaggatnak, pedig ha nem lenne net+számítógép, akkor dolgozni se tudnék és a számláimat se tudnám befizetni...)

Olyan, mintha egy alkoholista szezfőzdőben dolgozna, pálinka kóstolóként...

2018. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Odaadod nekem az okostelód. Így mindketten jól járunk
2018. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg korlátozni magad, pl

Ma csak Youtube és Insta; vagy ma csak 2 óra, és fokozatosan csökkentsd

2018. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!