Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szeretetethiány utosló...

A szeretetethiány utosló stádiumában tartok és egyuttal az önimádat szintjét is leverem ezzel? Avagy pszihopata vagyok?

Figyelt kérdés

Ma nem tudom h mit ereztem de nagyon dura volt...

1 lehetoseg a testem felét egy más nembelinek képzeltem

2 Lehetoseg a sajat klonomat kepzeltem oda

3 lehetoseg sajat magamat kepzeltem


Tehat megoleltem sajat magamat ezt ugy viteleztem ki h a karojaimmal. Ahátat fogtam és éreztem h én ölelek és engem ölelnek de hogy ki azt nem tudom sőt azt sem hogy kit.

Oldara feludtem es a kezeimet osszekulcsltam mintha egy masik ember fogna meg de kozben nem voltam jelen.....

Ahogy simogattam magam "csikiztem magam" bar amugyis mindig meg rudom magam csikizni ami allitolag a pszihopstsk jellemvonasa de ez magyon más volt mintha egy masik kez erne hozzam de kozben a kez is az enyem de kozben a testem sem az enyém tehát olyan volt mintha

A testemben lennek ereznek mindent de kozben egy masik vmi vagy vki ott lenne bennem es a sajat erintesem idegen számomra de megis az en bőröm.

Nagyon furcs elmeny volt es sztem megint megprobalom hamsrosan.

És végre azt ereztem h egy szereto ember karjaiban vagyok es en is szeretek.

A szivemet melegseg roltotte el es csomolgattam a felkaromat mert a sajat szamat sajna nem tudom :D


Nem igazan kapok szeretetet senkitol jó lenne egy barátnő de válogstos vagyok mind testi mind szellemi mind lelki szempontból....


2018. máj. 4. 21:13
 1/2 anonim válasza:
Annyira meg nem sulyos a helyzeted a leirtakbol...
2018. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor jó ☺️
2018. máj. 4. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!