Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vőneki Ádám pszichológus -...

Vőneki Ádám pszichológus - van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

#Vöneki #Vőneki
2018. máj. 5. 14:16
 1/7 anonim válasza:
Jo szakember, aki kizarolag a paciensre koncentral. Turelmes. Nem beszel melle, pontosan felepitett szemelyre szabott programmal segitett. Csakis ajanlani tudom.
2019. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én kb. másfél évvel ezelőtt kötöttem ki nála, 2 éve tartó pánikbetegség miatt. Elég furcsa páros voltunk, az én zilált, szétszórt, heves természetem ellenében ő nyugodt, precíz, türelmes. Eleinte bizonytalan voltam, h jó lesz-e így az egész, de nem hagyta, h szétessen az ülés, csak a lényegre koncentrál. Kitartottunk egymás mellett, és nem bántam meg. Azóta tünetmentesen élek, amiért hálás vagyok neki.
2019. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Azt lehet tudni mennyiért dolgozik mert én nem találtam sehol árakat, engem is érdekelne
2019. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Saját tapasztalatom nincs, de felhívnám a figyelmet néhány dologra. A weboldalán klinikai pszichológusként hirdeti magát. Ilyen titulus nincs. Attól, hogy valaki klinikai- és egészségpszichológia szakirányon szerezte a pszichológusi diplomáját még nem lesz "klinikai" pszichológus. Olyan képesítés van, hogy "klinikai szakpszichológus" amit az egyetemi MA oklevél megszerzése után négy évi tanulással lehet megszerezni. Ez jogosítványokat ad olyan mentális rendellenességek gyógyítására mint pl. a pánik zavar és a különféle fóbiák. Mivel ő nem végezte el a klinikai szakpszichológusi szakképzést, ezeknek kezelésére nem jogosult, bár weboldalán ezek gyógyítását ígéri. Mivel vele kapcsolatban felmerül, hogy szándékosan megtévesztő módon hirdeti magát és túllépi a kompetenciahatárait, azt javasolnám érdemes meggondolni mielőtt valaki hozzá fordul.
2019. dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A legjobb pszichológus, akinél valaha jártam. A szakmai felkészültsége, empátiája, odaadása magasan a magyar szakmai színvonal felett van. Előtte 6 pszichológusnál is jártam és egyikük sem tudott meggyógyítani a pánikbetegségemből, ő viszont a 6 alkalom alatt megszüntette a problámát, a tüneteket, és az okokat is, amikkel már 5 éve küzdöttem akkor. Azóta sem volt egy pánikrohamom sem. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki pánikkal, vagy más szorongásos betegséggel él, mert ő az egyik legnagyobb szaktekintély ebben a témában (csak egyszer említette, hogy ő Amerika legnevesebb képzőhelyén tanulta a terápiát és a legmodernebb technikákat használja, ami meg is látszott az erredményen.)Nagyon hálás vagyok neki, mert nélküle romokban lenne még most is az életem!
2020. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Van ilyen, hogy klinikai pszichológus! [link]
2021. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, megéri felkeresni. 19.000 Ft-ért dolgozik, de nem az a fajta, aki 50 perc után elzavarja a pácienst akkor is, ha az még beszélne. Akár fél órával tovább tartja az ülést 50 perc áráért.
2021. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!