Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme van éljek úgy,...

Mi értelme van éljek úgy, hogy nincs ami éltessen?

Figyelt kérdés

Teljesen üres az életem, nincs ami boldoggá tenne. Átlagos, szürke 20 éves srác vagyok. Nem vagyok gazdag, vagyis elég uncsi életem van gondolok itt arra, hogy nincs sok barátom, jó kocsim, élményeim amire szívesen emlékszem vissza.

Nincs egy lány sem aki engem szeret, és még szomorúbb, hogy nem is volt soha. Nem vagyok kiemelkedő semmiben sem ami erőt, pozitív hozzáállást adna. Mindig is szerettem volna valami sportban jó lenni, fociban nagyon, ami egy hétköznapi dolog, nem kell Forma 1-re meg hasonlókra gondolni. Ami hobbim volt is már meguntam, új nincs a láthatáron.

Még egyetemre járok, de abból sem lesz jó állásom még ha sikerül is elvégeznem.

Így annyira életunt vagyok, hogy már nyűg létezni is.



2018. febr. 23. 23:39
 1/2 anonim válasza:
Sajnos velem is hasonlo a helyzet,csak lány vagyok... Szivesen segitenek ,es adnak jo otleteket de sajnos nem igen tudok.. viszont egyutterzek veled.Én nagyon szeretek utazni igy akar hetvegen csak elmegyek vonattal pestre vagy akarhova .. ott kiveszek egy szallast 1napra viszonylag olcso helyen .. Mondhatnam joy menj bulizni ,menj sportolni de ezek nem a legjobb ,vagyis emberfuggo. De gondolom probaltad mar.. Sok szerencsét!
2018. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kérdező és 1#, beszélgessetek :D
2018. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!