Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos leszek. Még nem...

Öngyilkos leszek. Még nem tudom hogy mivel, valami gyors és egyszerű módszerrel. De nagyon félek a haláltól. Mi lesz utána? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok emos

2018. máj. 9. 00:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Öngyilkos akarsz lenni?


1. Mentális beteg vagy?

2. Figyelmet akarsz?

2. Vagy rossz dolog ért mostanság?

2018. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

Azt hogy újjá születsz, valami még szarabb helyen, még rosszabb élettel. És kezdődik az egész előröl.

Szóval ne tedd, nem éri meg.

2018. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ha azután nem lesz semmi, akkor kihagytad az életnek a jobbik részét. Kihagyod az őrült szerelmet, kihagyod a gyermeked első szavát, kihagyod mindazt, amiért érdemes élni"


Aha, és arra esetleg gondoltál már, hogy MÁR kihagyta ezeket, vagy nem lát rá lehetőséget és ezért írta ki a kérdést?

2018. júl. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

Ne haragudj, de senkinek nem válaszolok privátban. Amennyiben tőled származik a PM, amit kaptam, ne tedd meg.


Lelki Elsősegély Telefonszolgálatok

116-123

Éjjel-nappal, mobilról vagy vezetékesről hívható, mindkettőről ingyenes.

Próbáld meg felhívni őket, hátha tudnak segíteni, útmutatást adni. Ha már mi itt nem tudunk meggyőzni arról mennyire hiábavaló eldobni az életet. Annak ellenére is hogy mennyire szar tud lenni sokszor.

2018. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: miért nem válaszolsz senkinek privátban?
2018. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 világvége1 válasza:
Ha vétkeztél, pokol, ha nem, menny.
2020. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!