Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hány kilót fogyott, milyen...

Ki hány kilót fogyott, milyen módszerrel? Sikerült utána tartani a súlyt?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
165/68-69-ről fogytam 59-re, 3 éve, kalóriaszámlálgatással. Azóta is tartom, 56-59 közt mozgok.
2015. nov. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kozel 30 kgt adtam le ugy, hogy figyeltem az etkezesre, mindent ettem, de csak kis adagokban, es mellette tornaztam majdnem minden nap minimum fel, de inkabb 1 orat. ezzel mondjuk kisse tullottem a celon, 10 kg visszajott, de nem is banom.
2015. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12 kilót fogytam január óta, még kb 4-5 öt szeretnék, akkor lenne ideális a súlyom. Szénhidrátot ettem keveset, nem számolgattam, csak próbáltam minél kevesebbet enni belőle. Finomított ch-t pedig egyáltalán nem. Illetve igyekeztem tartani a napi 5x keveset elvet.
2015. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kb. 20 kilót fogytam, még van hátra, de ahhoz már mozogni is kell, persze azt az élethez is, de ennek tudása is kevés ahhoz, hogy tényleg csinálja az ember.

Most már roppant lassan megy, sosem tudtam keveset enni.


Az életmódváltásban hiszek, ezen belül sok embernek jó a szénhidrátcsökkentés, nekem különösen érdemes így élnem, elég kevés szénhidráttal.

Eleinte még laza volt, napi 80g, aztán feleztem, most így stagnálok, illetve most keményítek be újra, kicsit kevesebb ch (mert én nem megyek extrém alacsonyra a zöldségimádatommal :) s azért más jelentősebb chforrásaim is vannak), több mozgás. Nyilván menni fog, csak tartsam az irányt.


A súlytartás számomra pofonegyszerű, egyrészt életmódot váltottam, másrészt stagnáló típus vagyok, sosem tudtam éveken belül észrevehető mértékben hízni. Ennek megfelelően, ha épp nem érdekel a fogyás, mert úgyse megy, lazán tudok ereszdelahajam hónapot tartani hízás nélkül, csak arra kell vigyáznom, hogy ne egyek túl sok cukrot, mert az nem esik jól. De nem véletlenül váltottam életmódot, s évek alatt már egész kitomboltam magam a kilengéseimkor, rájöttem, hogy messze a legélvezetesebb, ha normálisan eszem, úgy, ahogyan fogyni is tudok.

Sosem fogok visszahízni, ez nem probléma.

2015. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
aprilis ota fogytam 22kilot, de nem koplaltam meg nem is nagyon vontam meg magamtol mindent, csak mindent mértékkel..de tobbnyire azert husféléket eszem..106kilorol indultam de meg messze a vége...sortolni nem nagyon szokok csak szobabicoozni.
2015. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Május óta fogytam 13 kilót ketóval, de ennek a nagy része az első két hónapban ment le, azóta csak a tűréshatáromat tesztelgetem.
2015. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35 kg-ot fogytam, torna, futás és kalóriaszámítás. Konyhai mérleggel mértem az adagokat minden nap, a család röhögött rajtam, ők pedig azóta is túlsúlyosak :)
2015. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Update módszerrel fogytam 17 kg-ot 6 hónap alatt. 73-ról kezdtem.

A kód rendszert követtem, mellé Réka DVD-te tornáztam, futottam heti egy- két alkalommal fél órát. Mikor elértem a kívánt eredményt már vacsorára is ettem 3-as kódú ételeket, bár nem minden nap.

A futást egy idő után felváltotta a szobabicikli, a tornára sajnos nagyon ritkán jut idő. A súlyom 4 éve nem emelkedett. Karácsonyi és egyéb több napos nagy zabálások után kicsit hízom, de ilyenkor ha visszatérek pár hétre az updatehez és mindig beválik.

2015. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!