Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Menyire hisztek abban hogy ha...

Menyire hisztek abban hogy ha lefogysz rövid időn belül valamilyen módszerrel és utána új életmódot tudsz váltani úgy hogy közben nem hizól vissza?

Figyelt kérdés

Bocsi a hizól szóért tudom hogy hosszú i csak elnyomtam valamit és nem találom.

Az y és z is felcserélődött .



2015. máj. 2. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebbem nem hinni kell,mert ez tény.Már-már törvényszerű.A tartós fogyás titka.nem egy x napig tartó divatdiéta,hanem az egészséges életmód.
2015. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Életmódváltás esetén nincs visszahízás. Hacsak az életmódváltáskor nem hízókúrába kezd az illető.
2015. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én hiszek BENNED, hogy le tudsz fogyni és utána nem hizlalod vissza magad!


Szorítok!

2015. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én úgy értem ha drasztikus diétába, fogyókúrába kezdesz, lefogysz és mikor lefogytál akkor életmódot váltasz.
2015. máj. 2. 16:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. máj. 2. 16:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ a drasztikus módszer során mennyire károsodik az anyagcsere, s hogy utána az életmódváltás mit takar.
2015. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi értelme a "drasztikus "fogyokuranak?? Kinzod magad egy ideig, és aztán m, vissza minden a régi kerékvágásb? Életmódot kell váltani, és egy megfelelő étrendet követni. Legalábbis szerintem ennek így van értelme.
2015. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az életmódváltás után hízik az ember, lehet, hogy nem, ez leginkább attól függ, mennyit eszik... Gyors fogyás után jobban kell vigyázni, s van egyéb hátránya is, nekem sokkal logikusabb a fogyás előtt életmódot váltani s élvezetesen fogyni, ha lassabban is.
2015. máj. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ezt akartam csinálni. Nem jött be. 45 napig csináltam egy egészségtelen divatdiétát. Úgy voltam vele, hogy utána egyből elkezdek egészségesen enni. Csak, hogy amint abbahagytam azt az éhezős, koplalós mizét, bizony nem "salátáracsirkére" vágytam, hanem zabálni akartam össze mindent. Hetek kellettek, mire kiettem magam, és elkezdtem egészségesen enni, életmódot váltani.

A divatdiétával lement 8-9 kiló, amiből 7 vissza is jött egy hónap alatt.

Hülyeség sanyargatni magad. Én is bánom. Ha egyből azt csináltam volna amint most, már nem itt tartanék.

2015. máj. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!