Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akar lenni mit tegyek?

Öngyilkos akar lenni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Suliba egy osztályba jártam egy lánnya és beleszerettem, de ő nem akart velem lenni tetszettem neki szerelmes is belém, de nem akar kapcsolatot velem. Emiatt teljesen kikészültem lelkileg.

Öngyilkos akar lenni emiatt és sehogy se tudom lebeszélni róla. Azt mondta, hogy még ezt a hetet kihúzza, hogy eltudjon köszönni a szeretteitől és utánna....

Mit tegyek?

16/f



2018. máj. 11. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Nem akar öngyilkos lenni. Ha öngyilkos akarna lenni nem mondana semmit csak öngyilkos lenne és kész
2018. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
pontosan ahogy az elso mondta, xard le
2018. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Ne sz rd le, segitsegre van szüksége, ha ilyen gondolatai vannak, meg ezzel fenyegetőzik, lehet, hogy valami olyan mentális betegsége van, amirol nem tehet.. Melle kell allni, nem lesz rni, meg elítélni.
2018. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szólj a barátnőinek,hogy legyenek vele, szervezzenek programokat! Valószínűleg csak fenyegetőzés, de nagyon rosszul érzi magát. Ilyenkor rengeteget számítanak a barátok.
2018. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!