Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szomjúságot ki lehet bírni...

Szomjúságot ki lehet bírni csupán azért ha az ember ugymond direkt szomjan akar halni, vagy esélytelen?

Figyelt kérdés
Egy oldalon olvastam hogy evés ivás megvonással akart véget vetni az életének. Szerintem nem lehet megcsinálni. Max ha iszik, de csak keveseket. Mi a véleményetek? Próbált meg már valaki éhen szomjan halni?

2018. ápr. 29. 19:42
 1/9 anonim válasza:

Én viccen kivül gondolkodtam rajta.

Égen halni nehéz, hetekig, hónapokig szikkadnál el.

Inni az más, de valószínű, hogy az is hataomas szenvedéssel járna.

2018. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
anno az ír függetlenségi fickó akit bebörtönöztek az éhenhalt, lehet csak ivott
2018. ápr. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ugy képzeltem hogy ha rágózik közben az ember akkor csökken a szomjúság érzete. Én pl már pár nappal azelőtt már alig innék hogy eltünnék. Vajon kibirható?
2018. máj. 9. 13:40
 4/9 anonim ***** válasza:
mi van?? te szomjan akarsz veszni?
2018. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag igen, ha nem úgy alakul az életem valakivel.. Nem tudok nélküle élni. Ezért gondoltam hogy szomjan, éhen.
2018. máj. 20. 06:31
 6/9 anonim válasza:
Szia. én ugy probáltam meg ezt, hogy fogtam magam, befeküdtem az ágyba és nem keltem fel, először az első nap éhesség van, de csak fekszel és probálsz aludni a sötétben, először még ittam de egyre kevesebbet, kijárkáltam hugyozni meg cigizni de egyre rosszabbul esett a cigizés, utánna eltelt a masodik napom is nem ettem, nagyon ájuldoztam befele, ittam vizet, csak feküdtem, az alvás már nagyon könnyen ment, harmadik nap már nagyon ájuldoztam fájt a fejem egesznapot vegig aludtam mint egy kómás, felkeltem cigizni hogy az jobban kivigye a vitaminokat a szervezetembol es hogy jobba be ájuljak az alváshoz, negyedik nap megvaltozott a szemelyisegem es bamm leszartam, elmentem boltba azt asszem sajtot akartam enni. de ha ugy van én simán kibirnám ha legkozelebb meg akarok halni ezt fogom csinalni csak fejfajas csillapitokkal es a leg erosebb altatotmegszerzem plusz barbiturátokat es egy par napig legyengitem a szervezetem es utanna bamm mindent beveszek es csumi en ezt fogom csinalni
2018. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát kb valami hasonló prognózist gondolnék.
2018. jún. 1. 05:08
 8/9 szenes43 ***** válasza:

Az éhség lehet álléhség,de szomjúság az mindig igazi. Képzeld el a hajótöröttek mit kinlódanak ivóvíz nélkül mire eszméletüket vesztik és meghalnak.

Evés nélkül sokan elvonulnak meditálni pld. 7 napra,és olvastam a visszaemlékezéseiket,de viszik a kötelező vizesbalonjukat. Az ember 70-75%-a víz. A börtönben éhségsztrájkolót infúzióval táplálják szondán keresztül.Ha kell a torkán nyitnak a nyelőcsövén rést a szondának.A szomszéd ágyon volt egy ilyen beteg mikor kórházban voltam és naponta többször is nézhettem hogy etetik,itatják,még a feloldott gyógyszert is azon kapta. Magánál volt még segített is a személyzetnek.

2018. jún. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő valószínűleg nem is akart meghalni.
2018. jún. 4. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!