Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szüleim nyugtatókat és antidep...

Szüleim nyugtatókat és antidepresszánsokat kevernek az italomba, anyámnak van egy vagon. Honnan lehet tudni, hogy van benne?

Figyelt kérdés
A rendőrség nem tesz semmit, megpróbáltam.
2018. máj. 15. 04:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem fogod fel, hogy nem üldözési mánia????????!?!?! Tényleg nem? Nem fogok veled vitatkozni.

Folyamatosan hozogatta anyám esete a kakaót, reggel meg a teát mielőtt elmentem iskolába.

Akkor lett feltűnő, mikor rossz lettem, hánytam és mindenhol bealudtam. Illetve anyámnál találtam egy nagy zacskó nyugatatót, Xanax és társai.

Azért nem tudnak veled mit csinálni, mert ha be is viszed a löttyöt az sem elég bizonyíték. A vizeletből meg kiürül hamar.

Azóta nyilván kiöntök mindent és nem iszom meg.

Mindezt azért, mert szerintük nem alszom eleget...

Nem kell elhinni, anyámnak házipatikaja van ilyenekből.

2018. máj. 15. 15:30
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
Aha aha.
2018. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát ez, honnan tudod, hogy van benne ?
2018. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Úgu, hogy lebukott, meg állandóan arról beszél, h altatót kellene szednem.

Az elején hozogatta is este, csak miután nem vettem be, meg a pofájába burítottam, megpróbált átverni, hosszú hetekig sikerült. Még az iskolába is csomagolt teát.


Megesküszöm, hogy igaz. Nem lenne erőm ilyet kitalálni, meg ezzel viccelni.

2018. máj. 15. 21:16
 15/17 anonim ***** válasza:
93%
Keress fel egy pszichiátert az üldözési mániáiddal.
2018. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Fejezd már be, és húzz el innen!
2018. máj. 15. 21:27
 17/17 anonim ***** válasza:
Az alprazolám és társai a szérumban bevételtől 1-2 óra múlva éri el a csúcskoncentrációt, a vizeletből kimutatható a metabolitja. Drogteszttől függően 6 órától akár 90 napig is kimutatható a szervezetben.
2018. máj. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!