Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg lehetek?

Pánikbeteg lehetek?

Figyelt kérdés
Folyamatos félelmet, szorongást érzek, és már voltak "rohamaim" ahol mindez felerősödött főleg a félelemérzet.

2018. máj. 22. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Határozottan pánikzavar, de így látatlanban lehet valamilyen személyiségzavar is. Elég széles a skála, lényeg a lényeg, érdemes orvoshoz fordulni.
2018. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell a kerdezot ijesztgetni, egy szemelyisegzavartol ez messze van! Valoszinuleg panikbetegseg, szorongasos zavar. 1. valaszolo amit mondott olyan, mint egy tusszentesre vagy orrfujasra nem azt mondani, hogy megfazas, hanem mindjart influenza!
2018. máj. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy feltétlen az, ha feltűnt, én is a pánikbetegséget valószínűsítem. Csak azt mondtam, hogy lehet más is, rosszabb esetben. Érdemes a végére járni, ezt talán az utóbbi válaszoló sem tagadja.
2018. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!